Comodo Internet Security українською

Комплексна система захисту Вашого ПК від шкідників. Включає в себе Антивірус, Брандмауер та інші корисні утиліти.

Особливості Антивірусу:
· Виявляє, блокує та знищує віруси, виявлені на персональних комп’ютерах і в мережах
· Забезпечує безперервний захист за допомогою сканування в реальному часі за доступом у систему
· Автоматично і щодня оновлює бази даних вірусів
· Обладнаний вбудованим Проактивним Захистом від вірусів/троянських програм

Особливості Брандмауера:
· Неодноразово визнавався переможцем незалежних конкурсів ПЗ цього класу
· Автоматично робить комп’ютер невидимим для хакерських атак
· Аналізує та фільтрує вхідний та вихідний трафік Вашого комп’ютера
· Обладнаний вбудованим Проактивним Захистом від вірусів/троянських програм

Comodo Internet Security 5.8.199581.2037 BETA

Що нового:
у програмі:
· Нове! Підсилено HIPS на 64-розрядних операційних системах: HIPS тепер побудовано таким чином, що більшість його частин такі ж міцні як і на 32-розрядних операційних системах. Раніше можна було обійти його захист через шпарини на кшталт доступу через COM-інтерфейс тощо.
· Нове! Повна інтеграція з COMODO Endpoint Security Manager (ESM): Тепер кожен встановлений CIS може бути перетворений у централізовано керовану станцію безпосередньо з клієнта! Потребує ESM 2.0 або новіше.
· Нове! Перебіг антивірусного сканування: У цьому релізі CAV тепер може відображати відсоток завершення сканування.
· Нове! CIS 5.8 тепер має нову тему ГІ.
· Вдосконалено! Продуктивність CAV при скануванні у реальному часі в кумулятивному режимі.

у локалізації:
· Додано/оновлено переклад 444 нових/оновлених рядків.
· Виправлено переклад 32 рядків.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь 88)
Увага! В офіційний дистрибутив включено українську локалізацію, проте вона неповна.

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security 5.8.199581.2037 BETA (універсальний Інтернет-встановлювач) [.exe] - 3,04 МБ

Локалізація:
Завантажити український мовний пакунок для Comodo Internet Security 5.8.199581.2037 BETA [.zip/.lang] - 71,41 КБ

Comodo Internet Security 5.8.202876.2065 BETA

Що нового:
у програмі:
· Нове! Значно зменшено розмір антивірусних баз:Це вплинуло на продуктивність CIS і споживання ресурсів взагалі.
· Нове! Подальші вдосконалення HIPS у 64-розрядних операційних системах.
· Нове! Зручний встановлювач зі встановленням в 1 притиск.
· Вдосконалено! Вигляд іконок легший для сприйняття.
· Вдосконалено! У CAV кнопка „Очистити“ тепер не видаляє файли, а ізолює їх.
· Виправлено! Брандмауер не фільтрує bluetooth-адаптери: будь ласка, перевстановіть CIS, щоб побачити ефект.
· Виправлено! У зведенні відображаються невірні меню при натисканні на посилання стану
· Виправлено! CIS не закривав дескриптори, як очікувалось, що могло спричиняти проблеми стабільності та продуктивності

у локалізації:
· Косметичні виправлення та переклад нових рядків.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь :oops:
Увага! В офіційний дистрибутив включено українську локалізацію, проте вона неповна.

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security 5.8.202876.2065 BETA [.exe] - 57,59 МБ
Для тих, хто нині використовує старішу бета-збірку CIS 5.8 можна оновитись через менеджер оновлень CIS.

Локалізація:
Завантажити український мовний пакунок для Comodo Internet Security 5.8.202876.2065 BETA [.zip/.lang] - 71,49 КБ

Comodo Internet Security 5.8.206694.2075 BETA

Що нового:
у програмі:
· Виправлено! Оновлення Антивірусу споживало чимало пам’яті.
· Виправлено! Антивірус міг падати на поганих секторах диска.
· Виправлено! Деякі шкідники могли обійти HIPS використовуючи довірені програми.
· Виправлено! HIPS не ловив деякі методи захоплення екрана.
· Виправлено! HIPS не ловив зміни служб Windows.

у локалізації:
· Додано переклад 3 нових/оновлених рядків.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь.
Увага! В офіційний дистрибутив включено українську локалізацію, проте вона неповна.

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security 5.8.206694.2075 BETA [.exe] - 58,15 МБ
Для тих, хто нині використовує старішу бета-збірку CIS 5.8 можна оновитись через менеджер оновлень CIS.

Локалізація:
Завантажити український мовний пакунок для Comodo Internet Security 5.8.206694.2075 BETA [.zip/.lang] - 71,21 КБ

Comodo Internet Security 5.8.209729.2104 RC1

Що нового:
у програмі:
· Нове! Режим Посиленого Захисту: у Проактивному Захисті тепер з’явилась можливість вмикати/вимикати новий механізм захисту.
· Виправлено! CAV аварійно завершував роботу при обробці деяких файлах на дисках з поганими секторами.
· Виправлено! Неможливо було очистити довірені файли.
· Виправлено! Проблеми пов’язані з різними мовами.

у локалізації:
· Переклад оновлено до відповідної версії.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь.

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security 5.8.209729.2104 RC1 [.exe] - 58,89 МБ
Для тих, хто нині використовує старішу бета-збірку CIS 5.8 можна оновитись через менеджер оновлень CIS.

Comodo Internet Security 5.8.210479.2111 RC2

Що нового:
у програмі:
· Виправлено! Поодинокі проблеми пов’язані з HIPS.

у локалізації:
· Додано переклад 5 нових/оновлених рядків.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь.

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security 5.8.210479.2111 RC2 [.exe] - 58,82 МБ
Для тих, хто нині використовує старішу бета-збірку CIS 5.8 можна оновитись через менеджер оновлень CIS.

Comodo Internet Security 5.8.211697.2124

Що нового:
у програмі:
· Нове! Спрощено процес встановлення.
· Нове! Проста інтеграція з COMODO Endpoint Security Manager 2.0 Business Edition.
· Нове! Режим посиленого захисту: Посилено проактивний захист на 64-розрядних операційних системах.
· Нове! Нові параметри попереджень захисту та антивірусу.
· Вдосконалено! Зовнішній вигляд.
· Вдосконалено! Споживання ресурсів та продуктивність.
· Виправлено! Брандмауер не працював належним чином з адаптерами Bluetooth PAN.
· Виправлено! Антивірус падав при обробці файлів, що розташовуються на поганих (битих) секторах диска.
· Виправлено! Деякі недоліки синхронізації, що використовувались шкідниками для обходу проактивного захисту.

у локалізації:
· Додано переклад 1 нового рядка.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь.

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security Premium 5.8.211697.2124 [.exe] - 58,79 МБ
Завантажити Comodo Internet Security Pro 5.8.211697.2124 [.exe] - 58,79 МБ
Завантажити Comodo Internet Security Complete 5.8.211697.2124 [.exe] - 107,65 МБ
Завантажити Comodo Firewall 5.8.211697.2124 [.exe] - 58,79 МБ
Завантажити Comodo Antivirus 5.8.211697.2124 [.exe] - 58,79 МБ
Завантажити Comodo Antivirus Advanced 5.8.211697.2124 [.exe] - 58,79 МБ
Завантажити Comodo Internet Security Plus 5.8.211697.2124 [.exe] - 89,07 МБ

нова версія - нові проблеми:
01, 02, 03, 04 - проблеми з розташуванням елементів
03 - нез’ємних незнімних

[attachment deleted by admin]

кілька зауваг до одного вікна:

  • треба залишити щось одне: або “перезавантажити”, або “перезапустити”;
  • “Чи хочете Ви…” - незавершене речення (може, теж проблема з елементами);
  • “Save log” - неперекладена підказка

[attachment deleted by admin]

Дякую, спробую найближчим часом перевірити та виправити вищезазначені зауваження.

Не показувати зринаючі п мабудь п це повідомлення
я так розумію що речення туди непоміщається і від повідомлення лишилась тільки 1 буква

[attachment deleted by admin]

11 - речення неповне
12 - можливо краще було б поміняти застосувати на підтвердити

[attachment deleted by admin]

Останні півтора місяці не мав вільного часу. Спробую невдовзі надолужити втрачене.

Як я зрозумів зауваження стосуються версії 5.8, але нині активно розробляється вже гілка 5.9. Саме в ній певен і з’являться всі виправлення.

Comodo Internet Security 5.9.221665.2197

Що нового:
у програмі:
· Нове! Щільна інтеграція з TrustConnect: CIS тепер виявляє незахищені бездротові з’єднання і дає Вам змогу використати Ваш обліковий запис TrustConnect.
· Нове! „Розумне“ сканування: Ми пропонуємо одне з „найрозумніших“ швидких сканувань у світі, що засноване на технології аналізу автозапуску COMODO.
· Вдосконалено! Видалення шкідників: Деякі файли CIS не міг видалити навіть після перезавантаження.
· Вдосконалено! Ми змінили перемістили певні параметри із розділу Більше → Налаштування у відповідні розділи параметрів Брандмауера та ін. інструментів.
· Вдосконалено! Dragon включено у встановлювач CIS (додатково на кшталт GB)
· Виправлено! CAV викликає затримку запуску деяких додатків, наприклад, Nero.
· Виправлено! Встановлювач та оновлювач встановлюються як політики при виборі „Довірений додаток“ зі зринаючого попередження.
· Виправлено! Помилка, при якій не працювало виявлення шкідників у кумулятивному режимі на не-NTFS розділах.

у локалізації:
· Додано переклад ~100 нових/оновлених рядків.
· Виправлено позиціювання (розташування) ~40 рядків.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь 88)

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security Premium 5.9.221665.2197 [.exe] - 81,89 МБ
Завантажити онлайн-встановлювач Comodo Internet Security Premium 5.9.221665.2197 [.exe] - 2,41 МБ

Локалізація:
Завантажити український мовний пакунок для Comodo Internet Security 5.9.221665.2197 [.zip/.lang] - 73,99 КБ

іще трохи помилок залишилось:
1- полимка
2- коли в мережевому правилі встановити “запитати та заносити в журнал…” (знімок 3), то правило називатиметься “записати…” замість “запитати…”
4- неточне розташування

[attachment deleted by admin]

Дякую, виправлю.

Ось з цим елементом важче, бо саме там позиціюю елементи наосліп, але спробую щось вигадати.

Comodo Internet Security 5.10.228257.2253

Що нового:
у програмі:

[]Вдосконалено! Покращено сумісність з іншими засобами безпеки у Windows 7 x64.
[
]Виправлено! Поява BSOD при спробі завантаження у пам’ять пошкоджених виконуваних файлів у Windows 7 x64.
[]Виправлено! HIPS міг спричиняти витік обробки процесів зі спеціальними правами доступу.
[
]Виправлено! Збій „Розумного“ сканування за певних обставин.

у локалізації:

[]Додано переклад 18 нових/оновлених рядків.
[
]Виправлено позиціювання (розташування) кількох рядків.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь 88)

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security Premium 5.10.228257.2253 [.exe] - 84,75 МБ
Дзеркало № 1 [.exe]
… або оновитись через „перевірку оновлень“ в самій програмі.

Оскільки немає кнопки “Дякую”, то висловлю словами велику вдячність автору української локалізації і всім, хто до цієї роботи причетний! Якісна робота! Так тримати! І подальших успіхів у цій благородній справі!

Comodo Internet Security 5.12.256249.2599

Що нового:
у програмі:

[]Вдосконалено! Підтримка Windows 8.
[
]Виправлено! Драйвер протоколу PPPoE конфліктував з драйвером брандмауера у Windows 8.

у локалізації:

[*]Жодних змін.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь 88)

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security Premium 5.12.256249.2599 [.exe] — 93,60 МБ
Дзеркало № 1 [.exe] | Дзеркало № 2 [.exe]

Comodo Internet Security 6.0.264710.2708

Що нового:
у програмі:

[]Вдосконалено! Сумісність між деякими програмами та Sandbox/Kiosk.
[
]Вдосконалено! Додано підтримку додаткових мов.
[]Виправлено! Віртуальну клавіатуру могли перехоплювати певні клавіатурні шпигуни („кейлогери“).
[
]Виправлено! Редактор розширених налаштувань інколи підвисав.
[]Виправлено! BSOD або чорний екран на Windows 8.
[
]Виправлено! Плагін Flash-програвача помилково автоматично запускався у Sandbox.
[]Виправлено! MSN Messenger не міг запустити IE, якщо IE налаштовано на запуск у Sandbox.
[
]Виправлено! CIS не міг запустити GB у Windows 8.
[]Виправлено! Оглядачі тенет не могли з’єднатись з Інтернетом при запуску в SandboxIE.
[
]Виправлено! Неможливо було перемістити файли з нерозпізнаних до довірених.
[]Виправлено! Сканер реального часу не міг просканувати певні архіви.
[
]Виправлено! Кнопка „Скасувати“ інколи не працювала у діалозі керування винятками.
[]Виправлено! Несумісність з графічним драйвером планшета Wacom Bamboo Pen&Touch.
[
]Виправлено! Процес „Система“ був відсутній у списку процесів.
[]Виправлено! Java не працювала у Firefox, Palemoon, Dragon, запущених у Sandbox.
[
]Виправлено! Брандмауер Comodo не перехоплює HTTP-пакети оглядача тенет при встановленому Avast Free Antivirus.

у локалізації:

[]Додано переклад 1931 нових/оновлених рядків.
[
]Додано переклад 4 утиліт у складі CIS: Autorun Analyzer, Cleaning Essentials, KillSwitch та Virtual Kiosk.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь 88)

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security Premium 6.0.264710.2708 [.exe] — 124,78 МБ
Дзеркало № 1 [.exe] | Дзеркало № 2 [.exe] | Дзеркало № 3 (лише 32-розрядна) [.exe] | Дзеркало № 4 (лише 64-розрядна) [.exe]

Comodo Internet Security 6.1.275152.2801

Що нового:
у програмі:

[]Нове! Підтримка перетягування у редакторі правил.
[
]Нове! Діалог перегляду з’єднань, що показує активні з’єднання без встановлення Killswitch.
[]Нове! Можливість виключення файлів під час відновлення з карантину.
[
]Виправлено! cmdagent.exe споживає 100% ЦП, при завеликому розмірі кешу.
[]Виправлено! Google Chrome у Sandbox не відкриває сайти при встановлених CIS та Bitdefender.
[
]Виправлено! Matousec Fileacc1 тест не пройдено.
[]Виправлено! За певних обставин шкідники можуть завантажити драйвери обійшовши захист.
[
]Виправлено! 100% авантаження процесора при виконанні певних файлів .jar у режимі реального часу.
[]Виправлено! Виникає BSOD у Win8 x86 під час сканування з CCE.
[
]Виправлено! Неправильне відображення онлайн-відео у Kiosk Dragon при відтворенні на весь екран.
[]Виправлено! BSOD при запуску Iobit Advanced SystemCare.
[
]Виправлено! Шкідники у Sandbox викликали BSOD.
[*]Виправлено! Понад 200 інших виправлень.

у локалізації:

[*]Додано переклад 205 нових/оновлених рядків.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR, meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь 88)

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security Premium 6.1.275152.2801 [.exe] — 144,42 МБ
Дзеркало № 1 [.exe] | Дзеркало № 2 [.exe] | Дзеркало № 3 (лише 32-розрядна) [.exe] | Дзеркало № 4 (лише 64-розрядна) [.exe]