Comodo Firewall in Polish

Discussion about Polish translation

Hi Egemen,

Please send me the translation files. I will try to help you with the Polish translation. :slight_smile:

Sija from Cracow :wink:

If you need any help or opinion just PM me :wink:

:■■■■ :■■■■ :■■■■ COMPLETED :■■■■ :■■■■ :■■■■

Super Gratulacje a teraz pytanie jak spolonizowac tę zaporę przy użyciu tych plików

Witam. Może wziąć pod uwagę cytat:
“CPF v2.4 (next version out soon) will have the long awaited multi language capability”
:wink: ?

Owszem ale trzeba też zwrócić uwagę i na taką wiadomość:

We have postponed COMODO Firewall Pro release date to 4th Jan, 2007. It will be released with following languages:
1) Chinese (Traditional)
2) Chinese (Simplified)
3) Dutch
4) French
5) Greek
6) Hungarian
7) Portugese (Brazilian)
8 ) Portugese (Continental)
9) Russian
10) Spanish (LA)
11) Spanish (Spain)
12) Swedish
13) Turkish

Jak widać naszego języka tu nie ma.

To może zobacz jeszcze na daty tego postu i kiedy ja ukończyłem tłumaczenie. I wtedy bedzie wszystko jasne. Trzeba czekać aż skompilują polska wersje 2-3 tygodnie już nikogo nie zbawią. ;D

Witam,
Mam pytanko,czy taka spolszczona wersja bedzie podana jako multi language,czy to bedzie tylko jako spolszczenie?
I druga sprawa:na stronie glownej COMODO nic nie ma na temat wersji BETA,ja bym tez nie wiedzial gdyby nie przypadek.Natomiast jak naciskam “UPDATER” to mi mowi,ze nie ma nowszej wersji od takiej jaka mam: 2.3.6.81.
Pozdrawiam/Regards.
Bartek.

Hi Guys,
We won’t be able to add Polish in 2.4 release but whenever we update firewall next we will add Polish to it.
Sorry about it, release date has already been postponed and we just do not have enough time to accomodate more languages at the moment.

But we are commited to add more languages support to firewall and next update will definetly have Polish in it. So work done on translation is not going to go waste.

Again sorry about it :frowning:

-umesh

No i wszystko wiadomo z pierwszej ręki (:SAD)

Oki thanks for info. We will wait. (B)

No i wszystko jasne pewnie polska wersja bedzie jedną z pierwszych wersji beta zaraz po wersji stabilnej 2.4 czyli tak pisałem wcześniej najprawdopodobniej za około 3 tygodnie dostaniemy wersje PL. Trzeba czekać :smiley:

Cześć ziomale,zainstalowałem to cudo-comodo ale niestety jestem słabiutki w angielskim i w związku z tym nie jestem pewien co co poustawiałem.Wersja którą mam to 2.3.6.81,może ma ktoś już jakiś beta plik spolsczający bo chciałbym spokojnie doczekać oficjalnej wersji wiedząc co mam ustawione.Pozdrawiam.Zbyszek

There still is no Polish version. :-[ Can someone say me when will be. ??? ???
I apologize too my weak English :wink:

Any news about Polish version. Its so difficult to compile a file?

How long we will wait ???
what about polish version???
Regards…

Witam
Czy mógłby mi ktoś przesłać na maila spolszczenie co comodo 2.4.x

Witam
Ciekawe czy w 3 pojawi sie Polski język :THNK

Kiedy tak ogólnie będzie Comodo Firewall 3 (:KWL) (:CLP) ?

Czy autor tłumaczenia mógłby opublikować je (tekst) gdzieś do wglądu, w celu sprawdzenia?

Would the translation’s author publish it somewhere (in text form), so that we can take a look at it?

X.