Comodo Firewall in Polish

Hello guys,

I am another CPF fan. Its really amazing firewall and I can help translating it into polish. I see my polish friends did some job in this matter - but you can ask me for help anytime if you wish.

Witam,

Mam CPF od niedawna i jest to najlepszy firewall jaki miałem okazję testować. Używam go na kilku kompach i działa znakomicie. Jeśli potrzebujecie pomocy w tłumaczeniu dajcie znać.

“Comodo Firewall in Polish”. jest już grudzień a wersji PL jak nie było tak nie ma (:SAD)

Kto to spolszczenie w ogóle robi? Jak zaczął i nie ma ochoty/mozliwości kończyć, to niech opublikuje tu chociaż takie wyniki pracy, jakie ma. Ludzie sie ucieszą z pewnością i sami dokończą.

Co to za sztuka?! Znajdzie się z 20 osób, każda przetłumaczy jakiś fragment, potem to się poskleja i tłumaczenie gotowe w 2 dni. ;/

Miło by było, jakby znalazł się tu plik z tym nieszczęsnym spolszczeniem i info jak to spolszczyć. Sam bym chętnie pomógł w tłumaczeniu, bo Comodo Firewall to świetny program.

BTW: Sporo osób na tym forum pisze, że chętnie pomoże, ale wychodzi na to, że nikt tej pomocy nie chce… za to wszyscy chcą miec wersję PL

Tutaj nie chodzi o chęci :slight_smile: kolego. Jeśli poczytasz to forum dokładniej to zobaczysz, ze opóźnienia z wydaniem tłumaczeń wynika z braku narzędzia do tłumaczenia. Zespół comodo takiego jeszcze nie udostępnił. Z ostatnich informacji przekazanych, była informacja o styczniu. Więc dopiero w lutym możemy oczekiwać jak coś wersji w naszym ojczystym języku :slight_smile: Nie wiem dlaczego, ale zamiast pliku ma być jakiś specjalny program do robienia tego tłumaczenia :confused: dziwne, no ale tak zespół tworzący zaporę zadecydował :slight_smile:

A ja osobiście mam juz dosc (:AGY) czekania az ludziki z Comodo udostepnia cos do czegos przez ktore mozna zrobic cos… Ewidentnie leca se w kulki, 14 jezykow a polskiego nie ma i nie ma, przesiadam sie na KIS 100% lepsze podejscie do klienta. I niech nikt nie mowi ze Comodo :-TD jest darmowy i inne takie pierdoly, darmowy czy nie jest produktem a olewanie klienta mowi samo za siebie…
Kolesie wydaja coraz to nowsze wersje firewala + dorzucaja AV smart za kaske, a prosciutkiego narzedzia do tlumaczenia nie potrafia wydac… Duzo moich znajomych zrezygnowala z free Comodo Firewala na rzecz KIS PL… Dobranoc Comodo PaPa… :-TD

Trzeba było się uczyć języków…

Coś wiadomo?

Też czekam na spolszczenie, chociaż znam angielski to jednak lepiej mieć w rodzimym języku. Chociaż widzę, że się chyba spolszczenia nie doczekamy. Szkoda. Ta samo jak themsów :slight_smile:

Ale niektórzy na nie czekają dalej (:KWL)