Comodo Firewall in Hungarian (Magyar)

Csatoltam a szöveges fordítást az üzenethez.

Az egyeztetés mehet szimpla jegyzettömbbel is, de ajánlott ez a kis progi: Comodo Forum.

7.-én kijön egy béta, ott látható lesz a fordítás is, remélem én is észreveszem a hibákat :).

[attachment deleted by admin]

A 7.-i béta kiadás csúszik - valószínűleg egy egész héttel -, feltehetőleg a technika innovációkkal még nem frissítették az adatokat.

A súgó fordítás kész. Ezek szimpla html fájlok, nyílván html help workshop-pal fogják chm fájlokba gyúrni.

Frissebb: a legutolsó hivatalos béta dátum 16. Remélhetőleg ez nem fog csúszni :).

Csakis azért regisztráltam, hogy előre is megköszönjem munkádat. Részemről ugyanis régóta várok egy hasonló kvalítású magyarított programra. (:CLP)

Nagyon szépen köszönöm, igazán jól eset! (:WAV) Remélem jól használható lesz és ihatunk rá a végén :■■■■

[attachment deleted by admin]

No, nem a magyar verzió van kész, de gondoltam írok ide, hogy mi a helyzet: folyamatosan fognak elkészülni a különböző nyelvi verziók, viszont kis hazánk nyelve nem lett az első. Az alapvető új béta mellett a kínai nyelvű változat jelent meg, gondolom az nem annyira érdekes számunkra.

Amint jelenik meg magyar kiadás is, írok ide róla.

Remélhetőleg nem a népesség a rendezőelv mert akkor megszívtuk (:SAD)

Talán holnap (28-án) e szerint: https://forums.comodo.com/index.php/topic,4068.0.html
:THNK

Itt letölthető az első bétánk:

https://forums.comodo.com/index.php/topic,4206.0.html

Üdv a Fórumnak!
Csak nemrég óta használom a Comodo-t, de kitűnő tűzfalnak tűnik. És még mellette ingyenes is… :slight_smile:
Lenne viszont egy kérdésem: Terayon kábelmodemmel (NDIS 5) csatlakozom a hálóra, és amikor frissíteni akarom a Comodo-t, azt írja ki, hogy ellenőrizzem az internet kapcsolódásomat, mert úgy tűnik, hogy nem kapcsolódom az internethez. Közbenfut a Firefox, fut és frissíthető a Spybot, avast és Ad-Aware, stb. Mi lehet a frissítési probléma oka?
előre is kösz a segítséget. Lizzy.
PS. ez meg a hivatalos angol verzió (2.3.5.6.2), a magyar bétát most szedtem le.

Sajnos ebben a verzioban a frissites nem mukodik. :frowning:

Egy rövid hibajelzésem hadd legyen egyúttal: ha a Hálózatfigyelőben új szabályt akarok létrehozni, Egér jobb gomb > Hozzáad ; Elé ; Elé a menüsor, - az egyik nyilván Mögé kellene hogy legyen.

Ezzel együtt is gartulálok a fordítóknak, nem kis munka lehetett.
Lizzy

Köszi, jegyezve és köszi! A frissítés szándékosan nem működik néhány bétánál, esetleg érdemes korábbi szimpla verziót felraknod, ha a frissítés tesztelés érdekel. A magyarnál biztosan nem fog működni a frissítés, az teljesen szándékos. Valószínűleg majd csak akkor lesz tesztelhető, ha majd súgóval jön ki a magyar verzió. :wink:

Hi! Lesz olyan hogy a COMODO firewall alapból megjelenik magyar nyelven, vagy egy nyelvi fájl lesz mindig?

öhömm… bocsánat de ezt hogyan is lehet akkor magyarrá tenni ezekkel a txt-kkel?

Ennél a fórum résznél van hozzá link: https://forums.comodo.com/index.php/topic,4206.0.html A txt-k csak szimpla szövegeket tartalmaznak, amit az első béta kiadás előtt volt érdemes átnézni, most már lényegtelen.

Erre még nem tudok érdemben válaszolni :(.

OFF
Van valahol itt valamilyen topik, ahol lehetne beszélgetni (magyarul) a beállításokról?
ON

Miért nem tudom letölteni azt a progit?Nem engedi…Ez a magyarositas jo az 2.3.6.81-hez?Vagy ez csak ahoz a bétához jó?

Ja!Bocsánat…Most kezdek kiigazodni a forumon.Akkor semmi.Köszi szépen.

Még nincs külön szekció fenntartva ehhez, talán érdemes ide írnod :).

Huhh, sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni:
Én is feltettem ezt a tűzfalat, a Sunbelt kerio után kíváncsiság képpen.
1 problémám van vele és ez az svchost.exe szintén.
Minden gép induláskor felugrik 1 ablak, h az svchost, aminek szülője a service.exe
nem működik együtt a tűzfallal.
Csak engedélyezni vagy tiltani tudom, de mindkettő hatására van net…
Nem tudom beállítani ebben az ablakban, h jegyezze meg a viselkedési módot.
Mit takarhat ez a figyelmeztetés?