Własne reguły blokowania w CIS

Witam serdecznie.

Szukam gdzie moglbym dodac sciezke do pliku / plikow do blokowania w ogniomurku ? Jesli byla by mozliwosc dodania katalogu, z ktorego to zaden plik nie moze polaczyc sie z internetem bylo by idealnie.

Zasieg portow nie jest mi znany, wiec zakladam z gory ze w calym ciagu TCP / UDP bedzie blokowane.

Dzieki

Witam, Zapora sieciowa/Reguły aplikacji/dodaj
w okienku “nazwa” wpisujesz ścieżkę, dalej to już sobie wybierasz reguły jakie mają być zastosowane.

Nie wiem tylko czy to tak zadziała na folder że co będzie w środku to już nie wypuści, musisz przetestować.

Natomiast aby mieć pewność że nic nie wyjdzie bez Twojej wiedzy wystarczy ustawić odpowiednio zaporę tak aby pytała za każdym razem gdy coś chce wyjść, zatwierdzasz sobie wtedy taki komunikat według własnych preferencji i później już pamięta co może wypuścić a co nie, a jak coś nowego się pojawi to Cię powiadomi.

Witam
Jestem nowy na forum ale Comodo używam od kilku ładnych lat. Mam taki problem że w trybie własne reguły nie pojawia mi się okno do ustawiania tych reguł jak program chce uzyskać dostę do netu, ewentualnie okno pojawia się na ułamek sekundy i znika. Mam odchaczone w Comodo opcje o niepowiadamiu. System który urzywan to Windows 10 x64, w którym również mam włączone pokazywanie powiadomień. Ma może ktoś pomysł co trzeba zrobić oby było dobrze, a może ktoś już zetknął się z tym problemem.