Problem z aktualizacją

Wczoraj zainstalowałem na nowym kompie (AMD Turion, Vista HP) CIS 3.10.102363.531 i wszystko OK z wyjątkiem aktualizacji bazy wirusów. Trwa w nieskończońość. Pasek progresji wrył się w 30% i ani drgnie. Ktoś coś wie na ten temat ?

Hej
Podczas pierwszej aktualizacji po instalacji program musi ściągnąć ponad 100MB danych ;D (nie żartuję) więc trochę to trwa.
Po ukończeniu tego procesu zostaniesz poproszony o restart komputera.

Pozdrawiam

PS: Jak otworzysz sobie aktualne połączenia to zobacz przy cmdagent.exe czy rzeczywiście coś jest pobierane. Tak jak mówiłem ściągnie się ok. 107MB.

Po ponownym uruchomieniu o ile pamiętam też troszkę pobiera i koniec.

Ja czekałem aż drgnie i się doczekałem. Naprawdę ten aktualizator działa, ale potrzebuje czasu.

U mnie z kolei aktualizacja się wysypuje i startuje od nowa, przy różnym procentowym stanie aktualizacji.
Po co mi program jak nie może działac tak jak powiniem bez aktualnych baz

najlepiej pobrac nowa wersje ze strony, odindtalowac starsza i po ponownym uruchomieniu instalowac najnowsza. nie tylko wy zglaszacie problemy z aktualizacja.

Ja tak zrobilem i w dalszym ciagu nie moge pobrac aktualizacji.Jest jakas strona z ktorej mozna sciagnac plik?Malo tego,pobieram link do bazy wirusow,dochodzi do 14% i stoi.POMOCY!!!