Nie wysyła maili Comodo Dragon, komputer podłączony do Internetu przez Telefon

Dzień dobry.
Z przeglądarki Comodo Dragon nie można wysyłać maili, kiedy laptop jest podłączony do Internetu przez telefon Samsung (Router Wi-Fi). Nadmienię, że kiedy jestem podłączony do Internetu przez router w domu czy pracy, takiego problemu nie ma i z przeglądarki Comodo Dragon mogę wysyłać maile.
Z Chrome jak wysyłam maile to działa bez względu jak jestem podłączony do Internetu.
W Comodo Dragon odznaczyłem (wyłączyłem) nawet “Enable malware domain filtering (Comodo Secure DNS)”, bo gdzieś wyczytałem na jakimś forum angielskim, że to może powodować blokowanie wysyłanie maili.

Zasugeruje mi ktoś może jak rozwiązać problem ?

Sam rozwiązałem problem nie wysyłania maili z przeglądarki Comodo Dragon, podczas gdy laptop jest podłączony do Internetu przez Router Wi-Fi w telefonie komórkowym.
Mianowicie w samej przeglądarce Comodo Dragon po prawej stronie u góry kliknąłem w ustawienia (Dostosowanie i kontrolowanie Comodo Dragon),
Klikamy w “Ustawienia” i na samym dole jest spojler z “Zaawansowane”, dalej poniżej w “Prywatność i bezpieczeństwo” musimy zaznaczyć na aktywne (niebiesko) aby było włączone:
“Do not allow websites to know where you came from (suppress HTTP Referrer header)”

Jak poniżej na załączonym zdjęciu: