new CIS 6 interface

nowy interfejs CIS6

[attachment deleted by admin]

Warto dodać, że to alternatywa dla obecnego wyglądu - można się przełączać między tym trybem zaawansowanym oraz trybem prostym (który mamy obecnie). Wersja nie jest jeszcze dostępna do pobrania.

Co mnie podkusiło, żeby sprawdzić czy dostępne są nowe wersje CIS-a ? :cry: Myślałem że się poryczę.
I nie chodzi tak de facto o przybajerzony interface.
Jak coś działa perfekcyjnie :-TU przez kilka lat i ma przyjemny dla oka wygląd to trza wziąć i spartolić. Wszystkie kultowe programy tak kończą i tracą Swoich zwolenników. Przeczytane opinie na tym forum dotyczące nowego wyglądu typu “… że do nowego wyglądu po kilku tygodniach się przyzwyczaimy i że to ma działać a nie wyglądać, więc nie biadolcie …itp, itd…” jakoś do mnie nie przemawiają.
Po co te zbędne wodotryski i zmiana układu. Wszystko było jak na dłoni :-TU. Dopracowane i co najważniejsze - działające !!!
Od verszyn 3 jestem zagorzałym fanem i użytkownikiem Comodo, więc nie odpisujcie, że się nie znam.
Nie zamienię tego programu i jego skuteczności na żaden inny, … ale wybaczcie … wracam do ostatniej v.5.10… Mam tylko nadzieję, że nie zabraknie dla niej wsparcia. Pozdrawiam userów i polskich współtwórców. :viva:

A co powiesz na coś takiego?

[attachment deleted by admin]