Knight OnLine Önemli

merhabalar konuyu nereye acacağimi bilemedım şu an dünya uzerınde 12 milyon kullanıcı knight online oynuyor.bir çok kullanıcı forumlarda hack yediğine değinerek buna sebep olan seyin asıl hackerler olmadiğini ileri sürüyor.knight online adlı oyunun zararlı cod içerdiğine kanaat getiren bir çok kullanıcı savcılığa suç duyurusunda bulunmuş.zira magduriyetlerini bu sekılde dile getirmek istiyorlar cunki oyuna harcanan ücretler bayaği fazla hatta milyarlarca.knight online kişisel forumlarında kullanıcıların %90 ni comodo firewall kullanıyor.ve gecen gün bu tartısmaya ortak bir karar aldık.dolayısıyla comododan KNİGHT ONLİNE adlı oyunun taranmasını talep etmek istedik.umarım bu istediğimizi sevgili Melih Bey Geri çevirmez sevgiler.

mod edit: [bold] removed for readability. kail

Merhaba Resmi sitesinden kurulum linkini konu altına iliştiriniz. Ayrıca Comodo Forum bu kategoriyede İngilizce oalrak konuyu açıp linki verip Backdoor analizi yapılmasını isteyebilirsiniz.Ek olarak size tavsiyem Comodo Firewall yerine comodo Internet security kurup sisteminizi tam taratmanızdır.Dosyada zararlı varsa şayet bunu tespit edecektir. Ek oalrak indirdiğiniz yamak girdiğiniz sitelerden bulaşan zararlılarda olaiblir o yüzden komple bir Güvenlik seti olan Comodo Internet Security kurmanızdır.

İyi günler

http://setuporigin.gamersfirst.com/installers/Knight_Online_03072011.exe

indirme linkini verdim ayrıca dediğiniz gibi backdoor analizi için belirttiğiniz sayfayi inceleyip konuyu açmaya çalısıcam tessekkurler.