Βοηθεια με Gammon Empire

Γεια σου Pandlouk, με εχεις βοηθησει με το δικο μου κομπιουτερ μηπως μπορεις να με βοηθησεις και μ’ αυτο εδω που ανηκει σε μια φιλη μου; Της αρεσει να παιζει ταβλι με το gammon empire. Προσπαθησα να εγκαταστησω το παιχνιδι αλλα μου λεει οτι να τσεκαρω την συνδεση μου στο internet 'η να τσεκαρω τα settings του firewall. Η συνδεση ειναι μια χαρα αλλα δεν ξερω τι πρεπει να κανω για να τα αφησει το firewall να δουλεψει.Σε παρακαλω να μου δωσεις αναλυτικες οδηγιες γιατι δεν εχω μεγαλη εμπειρια. Ευχαριστω

Καλησπέρα Solong! (:WAV)
Δηλαδή, μόνο τον Παναγιώτη χαιρετάς; Εμάς τους υπόλοιπους μας αγνοείς; (:LGH)

Δες αν θέλεις ένα σχετικό post. Το 'γραψε ο no_logo, για να βοηθήσει έναν χρήστη που 'χε πρόβλημα με το μtorrent, αλλά το ίδιο εφαρμόζεται και 'δω.
http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=1326713&postcount=13

Κάνε τα βήματα 1-3 και κοίτα να δεις αν λύθηκε το πρόβλημα. Αν δεν λύθηκε, κάνε και το 4.

Πες μας αν σου δούλεψε, ή χρειάζεται κάτι περισσότερο. (:NRD)

Ζητω χιλια συγνωμη (:SHY) και χαιρετω ολο τον κοσμο που βρισκεται σ’ αυτην την παρεα. Ευχαριστω και σε Elf Wizard που η συμβουλη σου η πολυτιμη με βοηθησε. Σας αγαπω ολους φιλακια (L)

Καλωσήλθες στην παρέα! (:WAV)

Αν χρειαστείς τίποτ’ άλλο (πχ. αναλυτικότερες οδηγίες με screenshots), πες μας.

Καλό Φθινόπωρο! (:WIN)

:BNC
Μπράβο που αλληλοβοηθιέστε.

Δυστυχώς έχω όλο και πιο λιγοστό χρόνο και μπορώ να μπαίνω στο φόρουμ μονο 1-2 φορές τη βδομάδα. :-\

Γεια σου Παναγιώτη! (:WAV)
Καλό Φθινόπωρο και σε σένα και σ’ όλα τα παιδιά! :■■■■