Frissítési hiba

Új jelenség ütötte fel a fejét. A Comodo nem tudja frissíteni az URL adatbázist, és a programját, hibával leáll. Ugyanezt a jelenséget tapasztalom a Malvarebytes Antimalvare-nél is. Lehet összefüggés? Vírus látszólag nem lelhető fel. Mi lehet a baj? Amúgy minden működik rendesen…

üdv : G

Nálam ugyanez a hiba, de a Malwarebytes rendesen működik.

Hali!

Ha jól látom akkor a Comodo-nál van egy ilyen probléma most, nem tudom mennyire megy az angol, de elvileg itt le van írva, hogy mit kell tenni:
https://forums.comodo.com/antivirus-help-cis/update-error-and-download-from-website-404-error-t110935.0.html
Hátha segít a malwarebytes-ról nem tudok nyilatkozni.

Üdv,
Ernő

Megnézem, köszönöm. Az angollal hadilábon állok, próbáltam beszélni velük GeekBudy-n, de sajnos a hiányos nyelvtudásom miatt nem jutottam semmire. Most egyenlőre feltettem egy Avastot, de mindenképpen szeretném helyrehozni a comodomat, mert nagyon szerettem, 5 éve csak ezt használom. A Malwarebytes nálam remekül fut továbbra is. A Comodo viszont olyan szinten meghalt, hogy nem csak a program nem frissül, de még a hivatalos Comodo honlapról sem tudok letölteni semmit. Bármire kattintok, a 404 hiba, az oldal nem található üzenetet kapom.

Próbáld meg lefrissíteni, nálam helyreállt.