Csigalassú betöltés a windowsban az újabb comodo tűzfallal MÉG MINDIG!

Sajnos csak nem olodódott meg a baj.

Tehát amig a régebbi 3as verzióju comodo-t használtam semmi baj nem volt.de ahogy megjelent ez a virusirtós változat ,csigalassú a windows betöltés.aztán próbáltam azt is hogy uninstalláltam,majd a legujabbat telepitettem és csak a tüzfalat!de a probléma ugyanaz:
betölt minden progi,majd a legvégén a comodo úgy 5 perces késleltetéssel,de addig semmit sem lehet csinálni!

Kérlek segítsetek!
???

Nálam ilyen probléma nem jelentkezik…milyen szoftveres környezetben dolgoztatod a varánuszt?

Sziasztok!

Új júzer vagyok, de problémám már nekem is akadt sajnos.
Friss win-re feltettem a 3.10-es CIS-t, idáig nincs is semmi baj.
Ha a gép indítása után viszonylag gyorsan elindítom a firefox-ot, akkor a cdmagent.exe elkezdi enni a vinyót és a gép alig használhatóvá válik (sokszor még az egér is akad). Ha a firefoxot sikerül 5-10 perc alatt becsuknom, akkor egy idő után rendeződik a helyzet, utána már nincs komolyabb fennakadás.
Úgy tapasztaltam, hogy fokozott a lehetősége a probléma előbukkanásának, ha a CIS elkezd adatbázist frissíteni.

Szerintetek mi lehet a probléma?

A frissítés alatti fokozott processzorhasználat sajnos normális, de dolgoznak rajta a srácok! A 4-es előtt már csak hibajavítások lesznek, de elméletileg ezt is orvosolni fogják.

Én úgy hiszem, hogy a vírusirtódban ki van pipálva a memoriavizsgálat vagy valami ilyesmi opció…Probáld meg azt hogy onnan kiveszed a jelet, hogy induláskor NE ellenörizze a memoriát…szetem javulni fog a helyzet akkor.

Mondjuk ez a fokozott procihasználat már a kezdetek óta jelen van sajna…
viszont a 4-es hogy áll ?? kb mikor lesz olyan állapotban hogy beta verze jelenik meg???

Legkorábban év végére ígérik.