Які продукти Comodo Ви б хотіли бачити українською?

Хочеться потроху перекладати й інші продукти Comodo українською. Нині локаль мають лише 2 продукти, якщо є бажання бачити рідною мовою й інші утиліти прошу відписувати у цій темі, щоб я знав за що наступне братись. 88)

привіт!
А можливий переклад довідки для cis?

Не певен що довідку подужаю. Тим паче мені здається, що над нею у Comodo працює не 1 людина і я наврядчи встигатиму за її оновленням. Хоча подивлюсь на неї і приблизно оціню фронт робіт.

Добрий день, а як вам програма Comodo Boclean? Хтілосяб, щоб цю програму укранізували теж

Comodo BOClean зараз включено в Comodo Internet Security, тому офіційного перекладу окремо напевно не буде. Проте, якщо є потреба перекладу версії, яка вийшла до включення в CIS, то з радістю перекладу. Звісно мені треба посилання на завантаження окремого Comodo BOClean.

Вітання спільноті !
Дуже потрібна українська локалізація для IceDragon. Знайшов на форумі лише русифікатор, але самі розумієте…
Буду вдячний за будь-яку допомогу ! (CNY)

до появи повноцінної локалізації айсдраґону тимчасово можна використовувати локалізацію фаєрфоксу. Для цього встановлюється Locale Switcher й Український переклад Firefox