Comodo virüs taramasını yapamıyor.

Merhabalar comodo internet security free kullanıyorum ve şimdiye kadarda çok memnunum ama ne olduysa bilgisayarıma SSD taktıktan sonra oldu diyebilirim.SSD de windows ve kullandığım programlar yüklü comodo da buna dahildir. Sistemime full tarama yaptırıyorum daha ilk dakika içerisinde 1176844 nesne tarandı mesajını alıyorum.Ama taranan kısım hep &1 yada %2 olarak gözüküyor.Süre sayacı saymaya devam ediyor,İptal etmede sıkıntılı takılıyor hep. Durum kısmında taranan nesnelerde çok nadiren değişiyor.Programı sildim yeniden kurdum yine aynı değişen bişi yok.Sorun nerede anlamış değilim SSD comodo için hızlı mı geldi naptı?

Merhaba selcuk_tr_31,

Öncelikle yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturup hata halinde eski sistem geri yükleme noktasına geri dönüş yapabilirsiniz.

https://sites.google.com/site/jacobcprt/Setup.zip?attredirects=0&d=1 buradaki ekten Comodo Uninstaller Tools’u indiri.Bu yazılımla Comodo IS yi kaldırın.

http://download.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cispremium_installer.exe buradan son sürüm Comodo İS Premium’u indirip kurun. Tekrardan tam tarama yapın. Yine hata ile karşılaşırsanız ekran görüntüsü alıp buraya ekleyin.

Saygılar,

Kruis

Comodo Malware Research Group