Comodo Savunganın Düzeltilmesi Gerekli

Sayın Comodo Şirketi:
Android Comodo Savunganı İndiridim Ve Tasarım Yönünden Pek Güzel Bulmadım. Bence:
**İlk Olarak İsmini Comodo Savungan Değilde Comodo Antivirüs Yapınız
**Tasarım Yönünden Bayağı İyileştirilmesi Gerek Mesela Uygulamalar Taranırken Yüzdeyi Kare Kutucukta Değilde Yuvarlak Kutucukta Olursa Daha İyi Olur
**Taramayı Yapmak İçin Sadece Simge Değilde Simgenin Yanında Tarama Yap Yazısı Olmalıdır
**Telefon Güvendeyse Güvendesiniz Herhangi Bir Sorun Algılanmadı Gibi Yazılar Yazmalı
**Diğer Uygulamalarımızı Denemek İster Misiniz? Diye Bir Menü Olmalı Direk Comodo Anti Theft App Lock Yazmamalı
**Arkaplan Rengi Siyah Olursa Daha İlgi Çekici Olur Diye Düşünüyorum
Bu Tavsiyeler Dahada Çoğaltılabilir Normalde Telefonuma Bu Uygulamayı İndirmezdim Ama Bilgisayarda Memnun Kaldığım İçin İndirdim Her Türlü İlgi Alakanız İçin Teşekkürler…

Comodo Savungan ve diğer comodo mobil uygulamaları sık sık güncelleniyor ve her güncellemede bir şeyler ekleniyor.Applock ilk çıktığında pin ile uygulama bile kilitleyemiyorduk.Applock tıklandığında desen belirleniyor ve onun dışında hiç bir şey yapamıyorduk.Şimdi gizli gözetleme,profiller gibi yeni özellikler eklendi.Büyük ihtimalle daha da eklenecektir , bazı şeyler değişecektir.