Comodo-problemy z aktualizacją baz wirusów

Witajcie, mam prosty problem; nie mogę poprzez Comodo zaktualizować baz wirusów, cąły czas pisze,że są aktualne,a nie sa. Przed wczoraj miałem ten sam problem,ale skorzystałem z pomocy Buddyego , który przeczyścił mi kompa comodo cleanerem i po restarcie CIS normalnie się zaktualizował, wczoraj próbowałem też czyścić na tych samych ustawieniach i używając tych samych opcji jednak po restarcie comodo nie chciał się zaktualizować,a diagnostyka nic nie wykrywa… [dodam,że comodo zaczął coś pobierać po drugim restarcie,ale niby wystąpiły problemy z internetem] nie wiem już co robić ???

Warto skorzystać z pomocy komputerowego Geeka jeszcze raz :wink: 60 dni za darmo.

oh no prosze cię …i tak co dwa dni będę prosił o pomoc? :\

Dają za darmo, dlaczego by nie korzystać? On Ci naprawi, ty popatrzysz i o ile czasu i nerwów więcej zaoszczędzonych.
To ich praca, płacą im za to, możesz nawet codziennie prosić o pomoc przez 60 dni. Tam jest wiele Geekow, nie ten sam cały czas.

niby tak,ale szczerze mówiąc wolałbym by mi wszystko działało niż bym musiał prosić co chwilę o pomoc bo program antywirusowy ma co parę dni problem z aktualizacją- bez przesady! :-\

najlepiej zmień program na inny a z tego całego GeekBuddy bym nie korzystał podczas sesji przesyłane są wszelkie dane oo komputerze do technika comodo

Znowy trollujesz?
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to dzięki.