Comodo blokuje dostęp do strony webmail. neostrada.pl

Witam, Comodo od kilku dni blokuje mi dostęp do poczty z serwisu neostrady. Używam outlooka do odbioru poczty i wyskakuje mi error o braku możliwości połaczenia z serwerem poczty przychodzącej. Gdy próbuję wejść na stronę http://webmail. nesotrada.pl.to mam okno o zablokowanym dostępie do strony. Jakos nie moge sobie z tym poradzić i stąd pytanie czy ktoś z Was ma lub miał taki problem i jak go rozwiązać.

Witam

Wrzuć zrzuty ekranu po błędach w outlocku oraz przy blokowaniu poczty przez http.Comodo nie jest raczej pakietem ingerującym bardzo w pocztę oraz w obsługę programów pocztowych( jeśli oczywiście się ich nie zablokowało w firewallu). Czekamy na obraz.

Ja mam podobny problem z kontem neostrady. Korzystam z klienta Thunderbird i Comodo IS 4.1. Przy próbie łączenia z serwerem neostrady wyskakuje komunikat: Nie można połączyć się z serwerem. Strona webmail.neostrada.pl też nie wchodzi, pokazuje się komunikat: Comodo Secure DNS Warning Website Blocked. Co to może być? ???

Pokaż jaki dokładnie error wyskakuje, pokażcie screena z karty firewall>>>Zasady bezpieczeństwa sieci(tak,żeby było wszystko widać.)

Mi chodzi webmail.neostrada.pl po pierwsze. A po drugie jak dns comodo blokuje ci stronkę to masz tam możliwość kontynuowania (mimo blokady) a jak ci nie pasuje dns od comodo to sobie wrzuć jakiś inny. Jest ich sporo. Ja np używam dns od nortona bo akurat dobrze blokuje i jest najszybszy dla mnie.Polecam programik DNS Benchmark.

wrzucam linki do zrzutów. pozdrawiam i powodzenia.

http://img714.imageshack.us/img714/8575/zasadycomodo.th.png


http://img688.imageshack.us/img688/5659/webmailblocked.th.png


http://img820.imageshack.us/img820/4808/outlookerror.th.png

Są dwa wyjścia:

1.Zmieniasz Dns na inne (spróbuj standardowe neostrady, domyślam się że to właśnie od nich masz internet).Najprawdopodobniej podczas instalacji pakietu nie zostało odhaczona prośba o zmianie dns.

2.Piszesz do comodo że usługa poczty … została zablokowana i z czasem rozpoczną dochodzenie.

Polecam pierwsze rozwiązanie , będzie najszybciej.

ale tylko drugie faktycznie rozwiąże problem

Dzięki, może krótki poradnik albo link do strony gdzie opisane jak zmienić DNS (domyślam się, że to proste ale jeszcze tego nie robiłem). Pozdrawiam a i tak do nich napiszę.

Vista( 7 podobnie) Secure DNS for Windows Vista, DNS Setup Instructions - Comodo
xp Secure DNS for Windows XP, DNS Setup Instructions - Comodo

zamiast ip dns comodo wpisujesz inne…

dane innego dostawcy dns w google.

jUż napisałem do nich/.

Zmieniłem DNS i działa, dzięki raz jeszcze za pomoc Tobie i pozostałym z forum dającym dobre rady.