Comodo a ukrycie portów (stealth) - problem

Witam
Od jakiegoś czasu zauważyłem,że jest coś nie tak z Comodo firewall,a mianowicie nie przechodzi testów na Pcflank ani na GRC -chociażby jak kiedyś sprawdzałem to testy przechodzone były pomyślne i nie wiem co się stało,że nie działa to jak trzeba chociażby już kilka razy konfigurowałem poprzez kreator firewalla(ukrywanie portów) poprzez wybranie drugiej opcji czyli zablokowania połączenia przychodzącego i ukrywania każdorazowo porty komputera,a nawet i odinstalowałem comodo i instalowałem ponownie i dalej to samo oczywiście systemowy firewall jest wyłączony.Jeśli chodzi o konfiguracje comodo to używam Proactive Security.
Poniżej zamieszczam ss nie zaliczonych testów,a teraz do sedna co muszę zrobić,aby te testy były przechodzone pozytywnie ?

http://img840.imageshack.us/img840/7404/testagc.png

http://img853.imageshack.us/img853/9084/testbf.png

https://forums.comodo.com/polski-polish/widoczny-port-113-t78319.15.html
Sprawdź na połączeniu z innym dostawcą internetu.

Sprawdziłem jak u mnie wychodzą testy na stronach podanych przez ktosniewaznekto.
Śladów po trojanach nie znaleziono, prywatność przeglądarki też dobra.
Co do reszty, Pc Flank to strona sponsorowana przez OSS lub w inny sposób powiązana z nimi. Ludzie piszą, że potrafi przekłamywać wyniki, byle zachęcić do instalacji Outpost Pro.
Patrząc na porównanie wyników, coś jest w tym na rzeczy. Skoro Pc Flank pokazało mi 4 porty widoczne, a GRC widoczny i zamknięty jedynie port nr 1, a reszta portów stealth.

[attachment deleted by admin]

Przepraszam za taką długą nie obecność robiłem różne testy,a więc do sedna jest jakiś problem z tymi portami tylko wtedy gdy mam internet podłączony przez router jeśli podepnę neta bezpośrednio tylko przez modem od ISP wtedy wszystko działa jak należy czy ktoś mógłby powiedzieć co bym musiał zrobić,aby i przez router było wszystko w porządku z tymi portami ???
Może małe info korzystam z routera z firmware gargoyle i tam mam włączoną opcje UPnP & NAT-PMP(ale to i tak nie ma znaczenia ta opcja gdyż jak jest włączona czy wyłączona to jest to samo) i włączoną opcje QoS poza tym nic innego nie włączałem ani nie grzebałem w konfiguracji.
Z góry dziękuje za pomoc.

Edit.Włączając usługe DMZ na routerze przechodze teraz test Ping Echo i pozostało Solicited TCP Packets: RECEIVED (FAILED)

Mając włączony ruter testy sprawdzają ruter właśnie, a nie Twój softwareowy firewall.