COMODO 6.0 - TOTALNA PORAŻKA

Pomimo usilnych prób - odinstalowywania, instalowania, pytań na forum, wśród znajomych - harmonogram PEŁNEGO SKANOWANIA - nie działa. Przy ustawieniu [CODZIENNE], przy wpisaniu jakiejkolwiek godziny i PO RESTARCIE KOMPUTERA pełne skanowanie nie włącza się.
Drugą wnerwiającą sprawą w najnowszej wersji jest brak jakiejkolwiek informacji, że skanowanie zaplanowane w harmonogramie odbywa się. Skanowanie szybkie włącza się po ustawieniu go w harmonogramie jednak nie ma jakiejkolwiek informacji, że właśnie się odbywa a tak było w poprzedniej wersji.
Szkoda. Wywalam ten pakiet.

a teraz idz i poskarż sie np. ‘fakt’owi’ … powaznie.

i druga zasada - NIE UZYWA SIE CAPS LOCK’A

wystarczy udac sie na angielskojezyczne forum, by pzekonac sie, ze bledow maja chlopcy pelno. pewnie takze od tak rozchisteryzowanych osob jak Ty. i dam sobie reke przy paznokciu uciac, ze pracuja nad poprawa.

Tak z ciekawości tylko: po co skanować codziennie system? :slight_smile:

Może tutaj coś znajdziesz: Create, Schedule and Run a Custom Scan, Scan For Virus | Internet Security v6.2

@morten, teraz to przesadziłeś! Nie działa u Ciebie, to znaczy, że masz coś w systemie popsute. Nic takie tupanie nogami i wrzeszczenie nie pomoże. Jeśli chcesz coś wymusić, to kup jakiś program, a później męcz producenta, żeby sprawił, aby działał u Ciebie. Chłopaku, jest wybór. Nikt Ciebie nie zmusza do używania Comodo, więc i Ty nie zmuszaj nikogo, żeby za darmo naprawiał Twój komputer. Chciałbyś pracować za darmo?