CISP błędy aktualizacji.

Witam Ponownie.
Tym razem laptop Samsung R580 W7/64 po recovery. Z powodu błędów system przywrócony do stanu początkowego, WA aktualizacje, wgranie SP1, znowu WA, pare programów, Firefox. Bardzo długie zastanawianie się przy aktualizacjach >:( ale jak już będą to ogólnie idzie jak burza (wywaliłem prawie cały soft od samsunga :wink: )
Instalacja bezproblemowa CISP free - akurat w trakcie pracy WA. Restart po godzinie, skan pęłny-OK, i aktualizuję i:

Sprawdzanie dost aktual sygn - Aktualny,
Szukanie aktyal b.d. adr URL - Zakończono,
Pobierz b.d. adresów - Zakończono,
Aktualizuj b.d. witryny - Błąd,
Szukanie aktuali. identyfikatorów - Błąd.

Ogólnie Comodo pali się na czerwono i Baza Danych Wirusów nieaktualna! Wszelkie próby jej aktualizacji nic nie dają :-[
Ktoś poradzi rozwiązanie?

Dziennik:
Base end user v0.cav

Błąd: 0x8000ffff - katastrofalny błąd.
Cały czas :frowning:

Weszła następna porcja aktualizacji z WA i pokazała się ikonka Uzyskaj Windows 10 :slight_smile: - w sumie do tego cały czas dążę.
Teraz nie wiem czy brak aktualizacji Comodo to uszkodzenie systemu i czy zacząć zabawę od nowa, ew. dać logi z OTL na specjalistyczne fora czy próbować dalej i apgrejdować do W10?

Wyinstaluj CIS, usuń wszelkie po nim pozostałości (także w ukrytych folderach i rejestrze), wyczyść system CCleanerem, a potem zainstaluj pakiet ponownie.

CCleanerem wyczyścić śmiecie, cache po systemie, przeglądarkach i programach w sposób standardowy/bezbieczny czy w jakiś specjalny sposób?

Wyczyść w sposób bezpieczny, ale po wcześniejszym skonfigurowaniu. To jednak nie wystarczy. Trzeba w opcjach folderów (widok) pokazać ukryte foldery i usunąć ręcznie wszystkie pozostałości po Comodo. Również wszystkie wpisy w rejestrze.