Cis - przy próbie instalacji wyskakuje błąd cmdhtml.dll wasn't properly signed

Witam, kilka lat używałem Comodo Internet Security nigdy nie miałem z nim problemów, a teraz po przeinstalowaniu systemu nie mogę zainstalować, ciągle wyskakuje ten sam błąd “cmdhtml.dll wasn’t properly signed. Installation aborted”
system Win7 ultimate 64bit
zainstalowałem łatki do systemu: KB3020369 oraz KB3172605, po nich zainstalował się program bez problemu.

Comodo zainstalowane, patrzę w programie i mam że wszystko włączone, a w centrum akcji systemu mam:
https://drive.google.com/file/d/1aaLBDccb8xrFRal_D3j-YHGupHLEBFw-/view?usp=sharing
dlaczego tak się dzieje? czy jest ochrona czy jej nie ma? jak zmienię w centrum akcji systemu na włączone to jest cały czas włączone do ponownego uruchomienia.

Sprawdzałem kolejny raz i po uruchomieniu jest tak jak załączyłem na zdjęciu a po kilku minutach jakby sam się włączał i jest że włączone. Czy to system z opóźnieniem pokazuje prawidłową konfigurację czy to comodo dopiero po kilku minutach od włączenia systemu zaczyna chronić? Dodam że comodo w pasku uruchamia się ze startem windowsa, oraz w menedżerze w procesach też od razu jest uruchomiony.