CIS przestał działać...

Cześć :slight_smile:

Jak każdy nieszczęśliwy użytkownik Windowsa przyzwyczaiłem się do wykrzaczeń… Ale nie takich, przez które pada mój system zabezpieczeń… Włączyłem dziś komputer jak co dzień a tu na dzień dobry taki komunikat:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/70b5a3dc030ae607.html

Ma ktoś pomysł co się stało?

Szczegóły problemu:

`Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: cfp.exe
Wersja aplikacji: 4.0.7305.779
Sygnatura czasowa aplikacji: 4ba8c69a
Nazwa modułu z błędem: RICHED20.DLL
Wersja modułu z błędem: 5.31.23.1229
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 49e03809
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00009f5b
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 62bc
Dodatkowe informacje 2: f391fb0752628d0f382bed9f644404b7
Dodatkowe informacje 3: 61eb
Dodatkowe informacje 4: 30ff0a1e130af08b499e6e0a03f39cec

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0415`

Kilka może pomocnych informacji:

  • Defense + i Piaskownica były wtedy wyłączone
  • Po kolejnym restarcie wszystko było ok.
  • Od jakiegoś czasu comodo dziwnie się zachowywał - często informował o zaktualizowaniu bazy wirusów
  • na pokładzie vista 32
  • skanowanie cav - komputer czysty
  • diagnoza logu na stronie hijackthis.de wygląda bez zastrzeżeń

Więc skąd taki błąd?

Pozdrawiam :slight_smile:

Nie wiem co może być przyczyną tego błędu, ale może spróbuj dodatkowo wrzucić ten temat na forum dobre programy, tam zagląda więcej osób.

to nie blad samego cis’a a systemu. postaw reinstalke i viola. jesli Ci sie nie podoba, zawsze mozesz sprawdzic empirycznie, co tez bylo w ‘autostart’ i co ew. weszlo w kolizje z cis’em (smiem watpic ze to system)

bo jesli, jak sam napisales, miales + oraz piaskownice, cos moglo sie odwolac do autostartu o wywolac blad. mialo byc uruchomione w piaskownicy, ale ze cis sie nie zaladowal, nie zdarzylo … reguly bezpieczenstwa nie zostaly zainicjowane i masz blad

inna sprawa. zrob update programu. zamknij + i piaskownice. uruchom kompa ponownie. wstal i dziala ? odpal + i piaskownice i uruchom go ponownie. krzaczy sie ? przelec co masz na autostarcie, wywal co nie musisz miec, porob reguły i za kazdym razem reboot. az dojdziesz w czym tkwi problem