CIS PREMIUM i TuneUp Utilities

Witam.Jestem nowy na tym forum i chciałbym uzyskać poradę od lepiej zorientowanych.Jakiś czas temu zaktualizowałem CIS do wersji PREMIUM 4.1.150349.920.I pojawił się problem ze skanerem antywirusa.
Używam aplikacji TuneUp Utilities 2010.Po aktualizacji CIS skanowanie plików tej aplikacji trwa w nieskończoność(10 godzin i nieukończone).Dodałem pliki tej aplikacji do wykluczeń ale skaner dalej je próbuje skanować w nieskończoność.Nie można też zatrzymać skanowania,skaner nie reaguje na polecenie “Zatrzymaj”.
Nie można go też zestrzelić poprzez Menedżera zadań,dopiero restart systemu(Win7x64)z kilkakrotnym wymuszeniem zamknięcia przerywa operację skanowania.Czy jest jakieś sensowne rozwiązanie,bo chciałbym dalej używać obu programów. :-[

No proszę, proszę! Czyli nie jestem osamotniony :smiley: Nie wiedziałem, że to wina TuneUp Utilities. Mam identyczne objawy, ale nie wiem czy występują one przy skanowaniu plików TuneUp. Zaraz go odinstaluje i spróbuje przeprowadzić skan :slight_smile:

Niepotrzebnie zakładałem ten temat:
https://forums.comodo.com/polski-polish/comodo-antivirus-nie-koa�czy-skanowania-t58784.0.html

Dodallem katalog TuneUp Utilities do wyjątków i skanowanie doszło do końca :slight_smile: Skanowanie “Critical Areas” dla ścisłości

To nie jest problem TuneUp Utilities.To jest problem CIS PREMIUM 4.Wersja CIS przed aktualizacją współpracowała z TuneUp bez żadnych problemów i skanowanie plików było zawsze w opcji MY COMPUTER i bez żadnych wykluczeń.

Miałem Comodo 4 i teraz mam 5 i Tune Up Utiles i żadnego problemu ze skanowaniem.