CIS 8 HIBA

Néhány napja mindkét gépemen meghalt a CIS 8. Frissíteni nem hajlandó, ezen felül pedig a Comodo hivatalos honlapjáról sem tudok letölteni semmit. Mindenre a 404 Az oldal nem található választ kapom. Próbálkoztam az újratelepítéssel is, de a hiba nem szűnik meg. A program nem talál vírust, még a legdurvább beállításokkal sem. A gépet vizsgáltam Avast-al és és Malwarebytes Anti-Malware-el is, szintén semmi. Olyan, mintha valami blokkolná a Comodo-hoz való csatlakozásomat. Más vírusirtó nincs a gépemen és a Windows tűzfal is ki van kapcsolva. A naplóban ezt a hibakódot jegyezte be a program: Hiba: 0x80070002 - A rendszer nem találja a megadott fájlt.
A Geekbuddy-val beszéltem, de sajnos kétszer is leráztak, főként a hiányos angol nyelvtudásom miatt.
Segítsetek kérlek!

Szia!

Lehet, hogy neked is ez a probléma:
https://forums.comodo.com/antivirus-help-cis/update-error-and-download-from-website-404-error-t110935.0.html

Remélem, hogy ez alapján meg tudod csinálni a saját rendszeredet, elvileg csak egy download-ot kell átírni downloads-ra, ha nem akkor lefordítom kb. hogy mit kell tenned.

Üdv,
Ernő

Szia!

Köszönöm a segítséget, mindjárt meg is próbálom.

A program megjavította magát, most már tökéletesen működik. Köszönöm a válaszodat! :-TU