CIS 3.12 magyar fájlok W7 64 bit alatt

Sziasztok!

Letöltöttem, installáltam. Az installált Translations dir-ben nyoma nincs a magyar fájloknak!
Természetesen kiválasztani se tudom. Exit-tel kiléptem többször is, újraindítottam, de semmi.

Köszi!

Szia!
Hm, nos nincs Win7-em, hogy kipróbáljam a telepítő kompatbilisságát :(. Így feltehető, hogy valami ilyesmi problémáról lehet szó. A program amúgy szépen lefut és érzékeli a korrekt telepítési mappát? Esetleg futtathantád korábbi rendszer kompatibilitással ~ jobb-klikk rajta és Tulajdonságok, de a fájlokat csatoltam is, csak egyszerűség kedvéért van hozzá telepítő.
Arki

[attachment deleted by admin]

Szia!

Természetesen szívesen segítek.
Kipróbálom, amit írtál.

Legeslegelőször talán balhézott a \Translations dir-ért. Szépen megmutattam neki - bízva abban, hogy a 64 bites verzió alatt is van ilyen dir - a teljes útvonalat. Megette, nem balhézott. Újraindítottam, elmentem a Settings-be, de nem volt magyar.
Újracsináltam mindent. Ott a path jó volt, de a végén valami cis.xxxxxx név volt pluszban, de ezt is megette.
Viszont ekkor se lett jó. Na ekkor belenéztem a dir-be és semmilyen új fájl nem volt.

Itt tartunk most.

Köszi a gyors választ!

Üdv:

Nem szeretem a kompatibilis módot, bár van fenn cucc, ami így ment. De csak azért, mert az írója ezt mondta, hogy egyelőre csak így fog menni (W2008). Pl. a W7 által felajánlott XP SP3-as módban nem ment.

Azt akarod mondani, hogy a hun.zip-et kitömörítem a Translations-ba és meglátjuk?

Üdv:

Ha oda kitömöríted, akkor mennie kell (először kilépsz, hogy beolvassa első indításnál a magyar nyelvet is, majd nyelv beállítás és megint újraindítod a tűzfalat).

Esetleg nem hozott létre egy plusz Translations mappát a Translations almappán belül?

[quote author=aruzsi link=topic=47172.msg339625#msg339625 date=1257276743
Azt akarod mondani, hogy a hun.zip-et kitömörítem a Translations-ba és meglátjuk?
[/quote]
Megláttuk!
Bemásoltam, indítgatás ide-oda, megy!

Köszi!

Ui: ha szükséged van W7 64 tesztre, szólj! Van virtuális gépben is, tehát ha borul minden, az se baj.

Nem csinált ilyet.

Üdv:

ÉN WIN7 -et használok igaz 32 niteset de ott ARKANGYAL magyarosítása az EXE-s jól müködik…holnap felrakom a 64 biteset és mondom az eredményt…azt viszont már most tudom mondani, hogy a sima magyarosítás…Gondolok itt arra hogy le kelett tölteni majd a Translation mappába bemásolni az müködött simán a 64 bites WINT 7 alatt…

Tisztelettel Jenei László

Tévedtem!

Nézelődtem a HDD-n és látom, hogy a C:\ alá csinálta a Translations könyvtárat, benne a magyar fájlokkal!

Üdv:

XP 64bit alatt is hasonló a hiba, a telepitő nem telepiti a magyar file-kat. Akár hova adom meg neki az utat. A temp könyvtárban is csak 2 képet és egy ComodoHUN.set file-t tesz, aztán a “sikeres telepités” után törli.

32 bit alatt semmi probléma.

Win7 64 bit alatt tuti telepíti és müködik…Ha ott müködik akkor XP 64 bit alatt is müködnie kell…Azt tudom, hogy a a WIN7 alatt van egy program fájl mappa meg van egy program fájl x86 mappa is…azt kéne megnézned hogy hova tette telepítés után a nyelvi fájlokat…mert van egy érzésem hogy a program files x86 ba tette és NEKEd azt át kéne másolni a program files be…

de ez csak egy ötlet…

Akkor én vagyok a kivétel, mert nálam W7 64 biten tuti nem jó helyre tette.

A telepítő kiolvassa a telepítési útvonalat a registryből, így esetleg azt tartom valószínűleg, hogy több helyre volt telepítve a Comodo, esetleg más-más helyre (akár /operációs rendszer). Majd ha időm engedi, annyit még fejlesztek a böngészőn telepítőn (elírtam :slight_smile: ), hogy átírja a telepítő a registryben a használt nyelv kulcsát ~ így elméletileg kiváltható a nyelv kiválasztási lépés (NEM próbáltam még, csak láttam nyelvi beállítás kulcsot is).

trabilaci: XP 64bit alatt is van program fájl mappa és program fájl x86 mappa, de én nem ide, hanem kölön meghajtóra telepitettem a Comodo-t.

3 HDD-t használok, egy a Windows-nak, egy a programoknak és egy a dokumentum/kép/mp3-nak.

Arkangyal: telepitő helyesen olvasta ki a Comodo telepitési helyét, de nem telepit semmit. Akárhova adom meg a telepitési helyet, nem kapom meg a file-kat.

A Comodo csak egy helyre van telepitve. (nem volt többször telepitve)

Ez úton is szeretnék köszönetet mondani a forditás készitőinek!

Próbálkozom egy másik registry kulccsal és kicsit fejlesztettem is rajta (magyarítás automatán beállítva, cis futtatható telepítés végén). Megtennétek, hogy megnézitek Win7 alatt? Előtte töröljétek ki a magyar fájlokat a Translations mappából:
cavscan.hungarian.lang
cfp.hungarian.lang
cfpconfg.hungarian.lang
cfplogvw.hungarian.lang
cfpupdat.hungarian.lang

Sajna W7-re nem tellik, de XP 64bit alatt működik.

Köszönöm Arkangyal!

Nekem működik a telepítés az angol nyelvű 64 bites Win7 Home Premium alatt, de a Trans mappát nekem kellett megmutatni neki. Viszont a progin belül magától beállította a magyar nyelvet és egy újraindítás után már műkszik is szépen.