Ce ati dori de la Comodo in viitor?

Ar fi interesant de dezbatut in acest forum ceea ce si-ar dori fiecare de la Comodo in viitor (ma refer in special la Comodo Internet Security Premium)?

Poate reusim sa adunam informatii care sa fie si utile in dezvoltarea produsului in viitor. Parerile noastre daca sunt realistice si realizabile se pot transmite mai departe la staff-ul Comodo care,de ce nu, poate sa ne si ajute cu ceva.
(CNY)

Ce am vb pe Malware Research in legatura cu cloud av si in combinatie cu sandbox

Un antivirus cu detectie mai mare si de preferabil sa fie cloud. Capacitate mai mare de dezinfectie.

Si mai am o dorinta?
Sa ramana cel putin la fel de bun ■■■ este acum. :comodo110:

O interfata total diferita - nu vreau sa supar, in general imi place Comodo dar e cam uratica asa asta.

Ce parere ai de noua interfata din versiunea 5? :slight_smile:

Nu-i rea, arata binisor, dar seamana tare cu avast-ul nou.

Sincer o functie utila ar fi sa fie adaugat un buton de “retine raspunsul meu” si la avertizarile de la sandbox fereastra care te intreaba despre o aplicatie care nu are semnatura fie alegi unul din cele 3 butoane sandbox, alow, block, fie bifezi"intotdeauna ai incredere in aceasta aplicatie", problema e cand selecetezi “intotdeauna ai incredere in aceasta aplicatie” si dai butonul alow, urmatoarea data cand redeschizi aceeasi aplicatie degeaba ai bifat “intotdeauna ai incredere in aceasta aplicatie” ca te va intreba din nou ceea ce e aiurea, ar trebui facut ceva in acest sens. Multumesc.