Application Agent is not runing

Ezt írja ki a Comodo: Application Agent is not runing, alul a tálcán pedig az ikonon megjelenik egy piros kör. Ha rámegyek a diagnosztikára azt írja nincs semmi probléma.Tegnap újratelepítettem utána jó volt,de most megint ugyanaz. Azelőtt “magyar” Comodom volt azzal nem volt semmi baj. Mi lehet a baj?
Előre is köszi a választ.

Szia csypy!

  1. start
  2. futtatás…
  3. services.msc (OK)
  4. “COMODO Internet Security Helper Service” (ez a cmdagent.exe amúgy) sort keresd ki
    Ha ez fut, akkor nincs komolyabb baj, ha nem, akkor leállt. Nem eszenciális a szolgáltatás, nekem akkor sikerült ilyen hibát generálni, mikor:
    a. nem volt nekik elég hely ismeretlen fájlok fogadásához a szerveren;
    b. túl nagy fájlt próbáltam küldeni és ettől lefagyott.
    Mondjuk ezek bétánál jelentkeztek csak, történt valami szokásostól eltérő jelenség a probléma előtt-alatt-után?

Ark

Arkangyal!

Köszi a választ! Megnéztem és fut. De hol ott van az a piros karika rajta, hol nem.Nem vettem észre semmilyen különlegeset. /ezen kívül/ Ha bekapcsolom a gépet egyből nincs ott aztán megjelenik. De fut szóval nem értem. Még egyszer köszi a választ!

Sziasztok.
Telepítettem az antivírus progit, rendben lefutott és utána az adatbázis frissítés is.
Megcsináltam a teljes vírusellenőrzést, ellenőriztem a megbízható fájlok listáját is.OK.
Talált néhány dolgot…letakarítva. OK. Gép újraindítva.OK.
Ma reggel óta “Frissítés sikertelen. Az antivírus motor nem inicializált!” üzenetet kapom, mindenre ezt írja ki.
Csak a cpf.exe fájlt látom futni. Sygate tűzfalam van, de kikapcsolva sem megy CAV.
Segítségeteket kérném.

Az előbb rosszul írtam, mert a fut a cfp.exe és a cmdagent is.