Poll

bu hatayı neden veriyor?

comodo çalışmıyor
0 (0%)
comodo çalışmıyor
0 (0%)
comodo çalışmıyor
0 (0%)

Total Members Voted: 0

Author Topic: Ağ duvarı düzgün çalışmıyor! Savunma düzgün çalışmıyor!  (Read 5530 times)

Offline hohonor

• Newbie
  • *
Merhaba uzun zamandır comodonun sitesinden yüklediğim free CIS kullanıyorum ve 1 gün önce, en son internet kablolarını değiştirmiştim. Bilgisayarı açtığımda comodo sarı bir ünlemle ortaya çıktı masaüstündeki sağ küçük simgelerin olduğu tarafta... Comodo'ya tıkladığımda Ağ duvarı düzgün çalışmıyor! Savunma düzgün çalışmıyor! gibi şeyler dedi güncelle dedim ona da hata verdi, tarama yap dedim ona da hata verdi. Ayrıca güvenlik duvarım otomatik güncelleştirmeler kapalı diye uyarıp duruyor.

Comodo'yu silip yeniden en son sürümünü yükledim, yeniden başlattım, açtığımda önce bug yazısıyla beraber bir comodo penceresi açıldı sonra comodo simgesi kırmızı iken gene sarıya döndü. Comodoyu silip yüklememle bir şey değişmedi. Comodo ile tara deyince şu hatayı veriyor'' Güncelle başarısız. Hata kodu 0x80004002. Böyle bir arabirim desteklenmiyor'' yazısı çıkıyor ve gene güvenlik duvarı oto güncelleme kapalı falan diyor, pc savunmasız diyor.

Virüsten dolayı olmasından korkuyorum.  Ama normalde komodo dan kaçmazdı.Lütfen yardım!!! :'(
« Last Edit: June 24, 2012, 10:55:39 AM by hohonor »

Offline Sporsal

• Global Moderator
  • Comodo Loves me
  • Comodo User
Re: Ağ duvarı düzgün çalışmıyor! Savunma düzgün çalışmıyor!
« Reply #1 on: October 19, 2012, 12:35:18 PM »
PC'niz güncelleme yapıyor mu peki?
"What Does'nt Kill You Makes You Stronger"

Free Endpoint Protection
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com Smf Destek