Żenada

Z tej żenującej strony to ekipy Comodo nie znałem. Skoro Morph nie jest modem polskiego forum Comodo to kto nim jest? Przecież od x czasu nie ma odpowiedzi na większośc pytań forumowiczów i ogólnie na Comodo Polish board panuje wielki burdel! Pisałem już 3 razy w tej sprawie do międzynarodowych moderatorów Comodo i nic. :-TD

Żenujący poziom to reprezentujesz ty. Pytano mnie, kogo bym polecił to napisałem. Dodałem, że nie widzę potrzeby aby obsadzać jakiegoś moderatora, bo tutaj i tak się nic nie dzieje. Po prostu nie ma takiej potrzeby. Chociaż widząc Twój temat zastanawiam się nad zmianą zdania. Powstrzymaj się od takich słów bo to jest forum a nie rynsztok. Moderator to nie jest mus. Spójrz na inne działy językowe - tylko nieliczne posiadają moderatora. Sam wyraziłem kiedyś taką chęć i NADAL JESTEM jak byś nie zauważył.

Jestem tu w razie potrzeby np takich kwiatków jak ty. Jeśli twierdzisz, że jest taki burdel to odpowiadaj na tematy. Nie musisz być moderatorem by to robić. Serio. Trudno mi odpowiedzieć na Twój post nie komentując Twojej wypowiedzi. “Od czasu do czasu może wpadne, ale raczej będzie to rzadkość” - dokładnie to napisałem w tym temacie. A teraz pozbieraj zabawki z podłogi i przestań obrażać ludzi bo to jest zwykłe chamstwo. Kim trzeba być żeby robić aferę i publiczne fochy strzelać, gdzie tak naprawdę nic się nie dzieje? Zamykam.