Türkiye Sitesi ve Sorunlar...

Merhabalar,

Uzun süreli Comodo kullanıcı olarak, bir hayak kırıklığı içerisindeyim…

Comodo’nun kendi sitesi olan comodo.com’a girince, comodo.com.tr ye girmesi tam bir keşmekeş yaratıyor. Örneğin, comodo.com dan Comodo Dragon, Comodo Internet Security (pro olmayan) gibi yazılımları ücretsiz ve süre zarfı olmadan indirebilirken, comodo.com.tr de 5 tane indirilebilen yazılım sunulmuş. Comodo’nun “ev kullanıcılarına ücretsiz yazılım sağlama politikası” ile tamamen zıt bir izlenim yaratıyor ve sanki Türkiye’ye ücretsiz yazılımları konusunda ambargo uygulanıyor gibi anlaşılıyor… Ya da böyle bir politikası yoktu da, ben mi yanlış hatırlıyorum ? Türkiye sitesinin en kısa sürede tamamlanması, tamamlanmayacaksa bile Comodo.com un Türkiye’den de erişilebilir duruma gelmesi dileğiyle…

Saygılarımla,
Emin

Comodo Türkiye Facebook sayfasında verilen cevabı alıntı yapmak isterim;

" Şu an comodo.com a ulaşıyor olmanız gerekiyor, şirket politikamızda herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. En kısa sürede comodo.com.tr üzerine de ücretsiz ürünlerimiz eklenmiş olacaktır. "

Hulusi Bey kaynak linkini paylaşmanız mümkün müdür ?

Evet, girebiliyorum artık ve sevindim :slight_smile: Yine de nolur nolmaz diye tüm Comodo yazılımlarını indirip arşivimde bulundurmak istiyorum…

Aşağıdkai adresten indirebilirsiniz, Türkçe ön seçimli ve Türkçe arayüzlü programların bildiğimiz kadarıyla geliştirmeleri devam ediyor. Gerekli çalışmalar tamamlanınca onları da paylaşırım;