Turkceye Cevirmek icin gonullu ariyoruz

Gonullu arkadas ariyoruz CIS turkceye cevirmek icin lutfen!

Yardimlariniz icin cok cok tesekkurler ederiz. Butun Turkiye bundan dolayi faydalanacak.

tesekkurler

Melih

Merhaba Melih Bey,

Öncelikle bu kadar güzel bir program için siz ve ekibinize çok teşekkür ederim. Bu yüzden Türkçe’ye çeviri işini kabul etmek istiyorum. Daha önce Spyware Terminator programını çevirdim umarım bu sefer daha güzel bir çalışma olur. Yalnız ben profesyonel tercüman olmadığım için bazı hatalarım olacaktır ve aynı zamanda hızlı da çeviremeyeceğim. Bu yüzden benden daha iyi çevirecek başka arkadaşlar yoksa ben bu işe gönüllüyüm.

Saygılarımla ,

ilker erol

Doctus üyelerinden biri çeviri üzerinde çalışıyor: Comodo Internet Security 4.0 Türkçe Dil Çalışması

Katkıda bulunmak istersen (çeviri/test gibi) foruma yazabilirsin.

Ilkerol, offchu, cok tesekkurler…

bu doctus uyesi ile birlikte yapmak cok iyi olabilir.

tesekkurler…

Bende çevirebilirim. İngilizce konusunda sorunum yok. Doctus’taki çeviriyi inceledim. Haberleşebiliriz.

Seçkin

Ben CIS free programını Türkçe kullanıyorum. Daha önce bir sitede bir kişinin uğraşları sonucu Türkçe yamasını buldum. Çok başarılı bir çevrim. Bu konuda yardımcı olabilirim. Yamayı isterseniz ulaştırabilirim.
Saygılar,

bu arada sandboxın tam olarak TR karşılığı ne? işlevini sandboxieden biliyorum.Ekstradan sandboxie de kullanmam gerekir mi .CISinki yeterli mi sizce ve 64bit desteği varmı sandbox özelliğinin?

Türkçe çeviri konusunda bende yardımcı olabilirim.Daha önce yaklaşık 2 yıl boyunca avant browser çeviri grubunda yer almıştım.

Sandbox konusuna gelince,harika bir özellik ve 64 desteği var.Çalıştırdığınız uygulama işletim sistemine ve mevcut bütün dosyalara salt okunur olarak erişiyor.her türlü değişiklik c:\ dizininde yer alan bir klasörün içerisinde gerçekleşiyor.Çalıştırdığınz isterse zaralı bir yazılım olsun,kapattığınız anda,bu dizin haricinde hiçbir yeri etkileyemiyor.Daha da güzeli çalıştırma esnasında dosyalara erişim için güvenlik seviyesini seçebiliyorsunuz.Cis tek başına yeterli diyorum.

Gerekli yardım için Bilişim Platformu ve Platforma dahil Türkiye Üniversitelerinin bilişimle ilgili öğrencilerini dahil edebiliriz.

Ne yapmamız gerekmektedir.

Sadece CIS için değil tüm programların çeviri vb. benzeri işlerinde yardımcı olabilirim.Zaten büyük çoğunluğunu da bizzat kullanmaktayım.Herkese yayılmasını sağlamak isterim.

CCleaner, Defraggler gibi piriform uygulamalarını ben çevirdim. Bu konuda da elimden geleni yaparım.