Tesekkurler

Ben sadece teşekkürlerimi iletmek için üye oldum, ama artık günlü gezindiğim siteler arasında forumunuz da olacak.

Sadece bilgisayar güvenliği için değil, genel anlamda teknik destekte bulunan bir güvenlik yazılımının olması beni ciddi anlamda mutlu etti. Gecenin dördünde eminim birçoğunuza göre basit ve komik sorularımı dahi yanıtlayan Alper Bey’e ayrıca teşekkür ediyorum.

Bir de senelerce deneme sürümü ya da ordan burdan cracklenmiş anti-virüsler kullanan biri olarak şunu söylemenin yeridir ve zamanıdır. Ben yarından tezi yok comodo anti-virüsü lisanslı kullanmaya başlayacağım, okuyan arkadaşlara da şiddetle tavsiye ediyorum.

Zaten free kullandığım comodo firewall da dahi, 24 saat teknik destek hizmeti veren bir firmaya, lisanssız ürün kullanmayı geçtim, free dahi kullanmak haksızlık gibime geliyor. İşinizi maksimum performansla yaptığınız hissediliyor arkadaşlar, bence başkalarına da örnek olmalı bu hizmet.

Tüm Comodo çalışanlarına sevgi ve selamlarımla…iyi ki varsınız yahu :wink:

Merhaba karakedi ,

Görüşleriniz için teşekkürler.Comodo İnternet Security Premium ( Free ) dahi üst düzey koruma sağlamaktadır.Comodo’nun bir çok ürünü mevcuttur her biri ayrı güzeldir.Yazılımla ilgili sorun/sorunuz olduğunda burada sorabilirsiniz.

Saygılar,
Kruis

Cok tesekkurler Karakedi!

Sizin gibi iyi dusunen insanlarla interneti korumak mumkun oluyor!

Melih