System sie nie uruchamia

Po zaladowaniu systemu widze tylko kursor (ktorym moge ruszac), ekran jest czarny, wydaje mi sie, ze dzieje sie tak przez to, ze gdy wlaczylem hips w tryb paranoiczny to zablokowalem jakas systemowa akcje. Tryb awaryjny raz mi zadzialal (po zrobieniu chdsk przestal dzialac), jak moge naprawic system bez formatu? Mam live cd.
Windows 7 64 bity. Chyba najlepiej by bylo jakos usunac comodo, tylko jak to zrobic, moze jakos przy pomocy linii komend? A moze skasowac caly folder comodo z program files?

W przeszłości miałem problemy z niewidocznym pulpitem w windows 98 i rozwiązaniem problemu było usunięcie dwóch ukrytych plików, które pojawiały się na pulpicie po wizycie w internecie. Nie pamiętam ich nazw i jak je usuwałem. Chyba pulpit działał w trybie awaryjnym. Może w przypadku windows 7 to rozwiązanie będzie pomocne.

Ja mam podobny problem, tyle tylko ze system się uruchamia po jakimś czasie, przyczyną jest coś na lini Comodo Firewall i Gadu Gadu, nie wiem co zrobić, pomaga tylko całkowite usunięcie firewalla.

Zajrzyjcie tu :wink:
https://forums.comodo.com/polski-polish/comodo-internet-security-powoduje-problemy-na-windowsie-7-czarny-ekran-t91872.0.html