Pytanie: Skąd sie to wzieło

Witam … mam małe pytanie odnośnie Comodo i Opera.

Widzicie bo od jakiegos czasu zaczeło się dziać cos takiego że, w operze wyskakuje mi komunikat o stronie ktora zawiera szkodliwy kod itd itp … czyli alert by po prostu nie otwierac … no i ten alert generuje mi COMODO (normalnie w operze a nie w postaci normalnych komunikatów), to raz. A dwa … to ostatnio jak otwierałem jakas strone to zawsze był komunikat “operowski” że dana strona nie istnieje lub jest błąd w adresie … teraz to robi COMODO (?) No i nie wiem skad sie to wzieło … może przespałem ten moment i cos zriobiłem że to wskoczyło no chyba że jest to tak po ukazaniu sie najnoweszej wersji 5.8 … pytam bo chciałbym wiedziec na przyszłość jak zrobić by to było … skoro comodo ma ciagle u mnie gościc …

zarzucam jeden zrzut ekranu bo drugiego z alertem jak na złość nie moge zrobic :stuck_out_tongue_winking_eye:

http://“C:\Documents and Settings\asus\Pulpit\1.JPG”

[attachment deleted by admin]

Serwery DNS Comodowskie masz ustawione. Blokuje złośliwe strony bez względu na przeglądarkę, a nieczynne witryny są automatycznie przekierowywane na stronę Comodo. Serwery DNS można ustawić w połączeniach sieciowych bez konieczności instalacji Comodo. Comodo aplikuje te ustawienia podczas instalacji, jeśli masz zaznaczoną odpowiednią opcję. (domyślnie zaznaczona)

A no fakt … był taki epizod podczas instalacji nowej wersji … 8)

dobra to już wszystko jasne …