problemy z CIS premium..

Dałem zawirusowanego kompa znajomemu informatykowi ojca i wrocil do mnie wyczyszczony z zainstlowanym wlasnie CIS Premium, i zaczely sie problemy. Przy probie zalogowanie sie na gg komp sie resetuje, przy probie wejscia na youtuba komp sie resetuje przy probach odtwarzania jakichkolwiek filmikow w necie komp sie resetuje, nie dziala mi alcohol 120:/ nie moge nawet odpalic gry z orginalnej plytki (i tak ledwo ja zainstalowalem) i ogolnie przy probie zmiany jakichkolwiek ustawien na kompie sie resetuje:/ Przeczytalem juz tu wiele watkow ale nic nie pomaga. Czekam na jakas pomoc… ??? PS. probowalem tez juz odinstalowac CIS i czyscilem potem CCleaner’em, a pozniej recznie na awaryjnym Revo Uinstallerem ale nic…, znow zainstalowalem CIS… i teraz czekam na pomoc…;p

Czy wyświetlane są jakieś alerty?
Możesz tutaj(lub jeśli nie chcesz to mi na PW) screeny z okien:
1.Reguły zabezpieczeń sieci(firewall) >> Reguły aplikacji
oraz
2. Zasady bezpieczeństwa komputera>> Reguły Defense+

nie wyskakuja rzadne alerty, poprostu reset idzie…

http://img151.imageshack.us/img151/1927/beztytuunxv.png

http://img259.imageshack.us/img259/5181/beztytuu2nd.png

to mialo byc ?

Po pierwsze, pobierz najnowsze spolszczenie z przyklejonego wątku.
Ogólnie grzebałeś coś w konfiguracji?
Jak wyłączysz moduły, ew. odinstalowujesz program to pomaga?
Na sam początek ustaw Defense + i Firewalla na tryb uczenia oraz w owych ustawieniach zaznacz “Utwórz reguły dla bezpiecznych aplikacji”.

Ogolnie odinstalowanie i wylaczenie modulow nic nie daje…

Zrobilem jak pisales i dupa zbita, chodz na youtubie wytrzymal pare sekund dluzej zanim sie zresetowal…

Teraz z kolei jak dalem pelne spolczenie i zrestartowalem Comodo to tez sie zresetowal, nie pozwala mi praktycznie na zadne zmiany na kompie…

No to najwidoczniej nie wina programu.
Temperatury, zasilacz.
Wirus - ale to teoretycznie nie możliwe z CISem na pokładzie.
Gdy komputer jest w spoczynku(nic nie robisz) to się nie restartuje?
Sprawdż temperatury Everestem. Z opisu wynika,że podczas jakiejś akcji się restartuje.