Problem z zainstalowaniem starszej wersji

Witajcie,

zainstalowałem najnowszą wersję Comodo Backup 4.2.2.15. Po instalacji pojawił się problem, że po kliknięciu ppm na jakiejkolwiek ikonie, pojawiał się komunikat, że Comodo nie może załadować pliku językowego (czy coś w tym stylu). Nie wiedziałem jak to obejść, zatem odinstalowałem tę wersję i chciałem powrócić do wersji starszej.
Niestety nie mogę jej zainstalować. Pojawia się komunikat, że wykryto nowszą wersję.
Nadmienię, że po odinstalowaniu (poprzez deinstalator programu) usunąłem również ukryte katalogi z dysku systemowego, które w nazwie miały “comodo”, a także ręcznie usuwałem wszystkie wpisy w rejestrze z nazwą “comodo”. Jednego tylko nie mogę usunąć: “COMODO Encrypted Virtual Disk”.

Pomóżcie proszę, chciałbym zainstalować jednak starszą, sprawdzoną wersję.

Łukasz

To przeszukaj jeszcze rejestr systemu i tam usuń comodo.

zacytuję siebie z pierwszego postu:

a także ręcznie usuwałem wszystkie wpisy w rejestrze z nazwą "comodo". Jednego tylko nie mogę usunąć: "COMODO Encrypted Virtual Disk".

;D sorry, weekend, jeszcze nie myślę logicznie. :wink: Wyglądałoby na to, że nie wszystko zostało usunięte, skoro potrafi rozpoznać wersje. A masz włączone przywracanie systemu? Zależy kiedy instalowałeś comodo, bo może masz kopię systemu sprzed instalacji comodo, więc mógłbyś przywrócić system do tamtego stanu.

Dzięki za tę sugestię :slight_smile:
Niestety dwie próby przywrócenia systemu tuż sprzed instalacji Comodo, zakończyły się niepowodzeniem - nie wiem dlaczego. Spróbuję jeszcze przywrócić system ustawiając wcześniejszą datę, ale to już jutro po południu… dam znać czy pomogło.

Pozdrawiam

Ok, udało się przywrócić system, ale dopiero z trybu awaryjnego… coś z tym przywracaniem w Viście jest nie tak. Starsza wersja CB zainstalowana :slight_smile: Dzięki raz jeszcze.
Pozdrawiam.

schodzą na psy niestety.powinni Comodo Backup poprawić ileż można czekać.tak samo jest z Program Menager nie chodzi na windows 8.rozumiem że odpuscili i nie będzie nowej wersji.kolejna porażka to system ultilitis free.nie wczytują się moduły na windows 8.