Problem z deinstalacją Comodo Firewall!

Przy deinstalacji Comodo Firewall pojawił mi się BSOD. Od tego momentu nie mam tego programu w panelu sterowania. Przy próbie deinstalacji przez Menu Start pojawia sie komunikat: Ta akcja jest prawidłowa tylko dla produktów, które są zainstalowane. W Comodo Firewall jest napisane, że Defense+ nie działa prawidłowo. W załączniku minidump (rozszerzenie musialem zmienić), raport z programu WhoCrashed oraz raport diagnostyczny Comodo Firewall (też zmieniałem rozszerzenie)…

[attachment deleted by admin]

Wypróbuj tego: Comodo Forum

Jeśli nie pomoże, to spróbuj aplikacji do deinstalacji programów, np. Revo Uninstaller: Download Revo Uninstaller Freeware - Free and Full Download

Gdyby i to nie pomogło, to zainstaluj ponownie Comodo, a potem wyinstaluj.

Nie wiem jak korzystać z tego pierwszego. Ponowna instalacja Comodo nie pomaga (ciągle prosi o restart). Masz na myśli tryb łowcy w Revo?

Wyłącz piaskownicę i pobierz Uninstaller Tool v0.3b: https://sites.google.com/site/jacobcprt/Setup.zip?attredirects=0

Następnie uruchom program, wybierz - Comodo Internet Security i daj usuń.

Instrukcja dla Revo Uninstallera: Deinstalacja wybranej aplikacji przy pomocy Revo Uninstaller : Hotfix - Portal komputerowy, aktualno�ci, porady