Problem z Comodo TimeMachine

Witam, mam problem z Comodo Time Machine, wskazuje on mi komunikat:

http://content.screencast.com/users/Axles/folders/Jing/media/76c6e2b1-48b9-4a0f-8f9b-acf3ad1f586f/2011-04-12_1828.png

(alternatywny link: http://content.screencast.com/users/Axles/folders/Jing/media/76c6e2b1-48b9-4a0f-8f9b-acf3ad1f586f/2011-04-12_1828.png
podczas gdy mam na partycji z najmniejszym wolnym miejscem 2GB. Więc pytanko, skąd Comodo bierze te ~400MB (w screenie na dole) i w ogóle o co chodzi. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Edit:
Wie ktoś może gdzie Comodo zapisuje te snapshoty oraz czy program umożliwia przywrócenie systemu lub inaczej - czy może on być alternatywą dla Norton Ghost/Acronis true Image?

Miałem niedawno to samo. Ignorowałem ten komunikat przez ok. tydzień, aż (nie jestem pewny czy to Time Machine zrobiło) straciłem możliwość zapisu na dyski monitorowane przez ten program, co skutkowało, że wszystkie programy wywalały mi “mało miejsca na dysku”. Praktycznie w systemie nic nie działało. Ja zastosowałem formatowanie kompa, lecz może ktoś mądrzejszy się wypowie co można zrobić w tym przypadku.

Rozwiązanie ja znam, wystarczy z poziomu programu usunąć nieużywane snapshoty i tyle (albo w opcjach ustawić by trzymał np. 10 najnowszych). Mnie ciekawi z koleji fakt dlaczego mimo miejsca na partycji on się rzuca o brak, czy może potrzebuje więcej niż te 2GB które akurat jest?

Ponawiam pytanie,

Wie ktoś może gdzie Comodo zapisuje te snapshoty oraz czy program umożliwia przywrócenie systemu lub inaczej - czy może on być alternatywą dla Norton Ghost/Acronis true Image?

Comodo Time Machine działa na zupełnie innej zasadzie niż Acronis True Image i w ogóle nie jest programem do backupu.
Snapshoty znajdują się na tej samej, chronionej partycji i nie mogą być przeniesione.
CTM ostrzega o braku miejsca ponieważ poza plikami faktyczne istniejącym dla danego snapshota musi brać pod uwagę wcześniejsze wersje plików.