Polski Support Comodo

Został utworzony Polski Support Comodo Internet Security.
Znajduje się tam także Forum, możemy się tam przenieść.

http://www.comodo.one.pl

Dobra Robota

Stronka wygląda nieźle…

Jestem z Wami

Pozdrawiam

Ogólnie rzecz biorąc wrażenia pozytywne :-TU (:CLP)

Mam jedną uwagę: z tego co wiem to CIS nie wspiera jeszcze oficjalnie Windowsa 7 choć jest z nim kompatybilny. Na swojej (jak mniemam) stronie podałeś POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ: Comodo Internet Security Win XP/Vista/7. Ja osobiście pozbyłbym się tej 7ki i opisał co i jak na forum (na przykład w FAQ).

Tak czy inaczej zrobisz jak zechcesz.
Ale tak jak mówiłem jestem pozytywnie zaskoczony :). Trzymaj tak dalej.
Życzę samych sukcesów!

Pozdrawiam

Dzięki. Nie spodziewałem się pochwał, myślałem że będą same słowa krytyki.

7ka usunięta, dodałem też dział FAQ. Changelog częsciowo spolszczony. (Pomógł mi sebatbg)
Trzeba tylko zachęcić ludzi do pisania na forum.

Gratuluję, naprawdę fajna stronka.
Na twojej znalazłem link do plików pomocy na stronie http://comodo.andgird.webd.pl Instrukcja jest fajna, jednakże odnosi się do nieco starszej anglojęzycznej wersji CIS.
Jeżeli czytałeś nasz topic dotyczący tłumaczenia CIS, to wiesz, że pracujemy nad polską wersją pomocy i tłumaczenie tego pliku jest prawie skończone, zawiera już screeny (w większości) z polskiej wersji i odniesienia tekstowe do polskich nazw w interfejsie CIS. Jeżeli chcesz i oczywiście jeżeli zgodzi się na to współautor tłumaczenia czyli Silent Assassin vel. Damian, to możemy Ci udostępnić ten plik w postaci skompilowanej (plik CHM), lub zdekompilowanej (pliki HTML, osobne pliki obrazów itp.), w celu opublikowania na stronie. Niestety pracę związaną z potencjalną implementacji plików pomocy zostawim już tobie.

Janusz

Dzięki!
Jak plik pomocy będzie w 100% gotowy, to bym wziął obydwie wersje. Do przeglądania online i do pobrania.

Lol, a czemu miałbym się nie zgodzić? :wink:
Nie mam nic przeciwko temu.

Tak jakoś pod wersję angielską lepiej mi szło :wink: . Napisałem wersję roboczą do polskiego CIS, ale jakiś taki nijaki. Więc sprawę odłożyłem na później. I wyszło, jak wyszło.

Cieszę się, że niedługo cały CIS będzie już po polsku. Zrobiliście kawał dobrej roboty.

Navi93: Dobra stronka. Czytelników i ludzi szukających porady na pewno przybędzie. Trzeba być tylko cierpliwym.

Pozdrawiam
andgird