Nie wszystko Stealth

Witam. Chciałem zapytać osób bardziej obeznanych w Comodo Firewall jak ukryć wszystkie porty by były niewidoczne czyli Stealth. Po przeskanowaniu komputera online na tych stronach http://pcflank.com/
https://www.grc.com/x/ Co prawda nie wykryło otwartych portów ale testy nie przeszły do końca poprawnie i komputer był widoczny poprzez zamknięte porty i odpowiedź na pingi UDP i ICMP

TruStealth: FAILED - NOT all tested ports were STEALTH,
          - NO unsolicited packets were received,
          - A PING REPLY (ICMP Echo) WAS RECEIVED.

Zauważyłem że mam duży ruch na serwerach DNS na porcie 53 UDP OUT , aplikacja Windows Operating System, wygląda to tak jak by były skanowane i wtedy łącze mi zwalnia. Natomiast potem ruch na DNS ustępuje i jest w miarę ok. Lecz Comodo Firewall jakoś nie potrafi w pełni ukryć wszystkich protokołów UDP , mimo że mam zaznaczone w nim Ukryj komputer i wszystkie jego porty. Mam też zablokowany port 0.

Pytanie czy da się w Comodo ustawić tak by zaliczył test na tych stronach co podałem i wszystkie porty były ukryte? Bo obecnie po zakończeniu testu te strony mnie informują żebym zainstalował Outpost Firewall Pro i powtórzyl test, ponieważ ten Comodo nie potrafi ukryć wszystkich portów.

Recommendation:

Install personal firewall software. PC Flank recommends Outpost Firewall Pro.

If you have already installed and are using a firewall, check if it is set to make all the ports of your computer invisible (stealthed). If it is, then get new firewall software and redo this test.

https://forums.comodo.com/polski-polish/widoczny-port-113-t78319.0.html

I wszystko jasne. Dzięki za odpowiedź.