Neden Türkçe Destekli Bir Web Sitesi Yok.

COMODO Ücretsiz ve Güzel Bir Anti-Virüs Programı Fakat Türkiyede Pek Tanınmıyor Gibi Geldi Bana Web Sitesi Türkçe Dil Destekli Yokmu? Olsa Kullanıcı Sayısının Daha Çok Artacağına Eminim Ben Siteye Girdim. Anti-virüs Yanında Ücretsiz Proğramlarda Var BackkUp v.s. Gibi Benim Görüşüüm Türkçe Site Açılsa Güzel Olur Diğer Diller Yanında. Linkini Bulamadım Varsa Atarmısınız. Başarılar.

Merhaba ,

Comodo ortak ve yaygın bir dil olan İngililizce kullanmaktadır.Programların kullanımı temel veya basit ingilizce bilgisiyle yeterli olmaktadır. Comodo Internet Security , AV , Firewall Türkçe dilleri mevcuttur. Diğer yazılımlara Türkiye’den pek talep gelmemekte ki çeviri yapılmamıştır.

Ek olarak bir yazılım Türkçe olmasa da Türkiyede tutulabilmektedir. Bakınız Avira , Vipre gibi yazılımların Türkçe dil seçeneği olmamasına rağmen yazılımlara rağbet görmesi.Ki Comodo Antivirus,Firewall olarak zaten Türkçe dil seçeneklidir.

www.Comodo.com da Türkçe dil seçeneği yok ama gördüğün gibi Türkçe Forum kategorisi mevcut. Soru veya sorunlarınızı buradan sorabilirsiniz.

İyi Günler,

Kruis

comodo.com.tr adresinin tasarım ve içerik çalışmaları tamamlanmak üzeredir, yakın gelecekte www.comodo.com.tr adresinde Türkçe destek ve destek birimlerine ulaşılabilecektir.

Burada her türlü sorununuzu paylaşabilirsiniz.

evet www.comodo.com.tr sitesi açılmış fakat oradan ücretsiz sürümleri indiremiyoruz
işin kötüsü www.comodo.com adresine girince de www.comodo.com.tr 'ye yönlendiriliyor

ancak javascript’i engelleyince www.comodo.com 'a girip Türkçe siteye yönlendirilmeden ücretsiz ürünleri indirebiliyoruz. aynı bu foruma yazabilmek için yaptığım gibi…

Merhaba Kutlu ,

Tekrardan kontrol eder misiniz ? Yönlendirme şimdilik askıya alındı.

İyi Günler,

Kruis

Yönlendirme kaldırılırsa daha iyi olur! Seçmeli, çerez tabanlı bir yönlendirme yapılabilir.

Merhabalar,

// Edit com.tr ye yönlendirme artık zorunlu olacak bilginize.

Saygılar,

Kruis