Microsoft ostrzega przed oprogramowaniem Comodo na swoich stronach

Na wielu forach i portalach spotykam się ostatnio z takim oto ostrzeżeniem. O co tu chodzi może by ktoś coś rozwinął ten temat? Od kilku lat używam CIS i jestem bardzo zadowolony ale przyznam że to niepokojące jest. Sporo osób właśnie z tego powodu że to na stronach Miscrosoftu odinstalowuje Comodo.

Ale o co chodzi? Jakis link, zdjecie…

Mówi się, że za darmo, to można dostać tylko w mordę albo mieć katar. Z jednej strony są wątpliwości userów, którzy nie wierzą w to, że najwyższej klasy aplikacja zabezpieczająca może być całkowicie za darmo, a z drugiej konkurencja, która sprzedając za grube pieniądze, najczęściej kiepskiej klasy programy czuje się zagrożona.

Gdybym wiedział o co chodzi nie zadawał bym tego pytania tu natomiast co się zaś tyczy gdzie to widziałem to pod testem np tu:
Test bezpłatnych programów antywirusowych 2012
jeszcze i w innych miejscach ale nie pamiętam gdzie dokładnie.
To są wolne wypowiedzi być może zwykłe pomówienia ale są i dlatego postanowiłem oto zapytać.

Ah wiec to wszystko zmienia. Nie ma oficjalnej informacji to nie ma tego w ogole. Duzo osob lubi pisacbrzydko o Comodo, ale trzeba przywyknac. Darmowy soft bedzie miał masę fanatycznych przeciwników jak i fanatycznych zwolennikow.

Jeśli to zwykłe bajki to temat można usunąć!
Przyznam że nie mam w zwyczaju skakać po stronach microsoftu więc ja na to nie trafie na pewno, nawiasem mówiąc to jak ktoś coś takiego pisze powinien podać link do strony microsoftu o ile tak w ogóle jest.

Nie ma sensu czytać komentarzy na badziewnych portalach i forach, a opierać się tylko na faktach, szczególnie wynikających z własnego doświadczenia.

Zamykamy :slight_smile: