Konflikt CIS z CCE

Witam serdecznie :
Jestem nowym użytkownikiem Comodo. Począwszy od pierwszej wersji bazowałem na KIS oraz testowałem inne systemy ochrony . Test na jaki natknąłem się http://www.matousec.com/projects/proactive-security-challenge/results.php zachęcił mnie do zapoznania się z COMODO . Używam CIS plus Comodo program manager oraz Comodo system utilities , jako przeglądarkę główną Comodo Dragon.
Do tej paczki chciałem także zainstalować CCE i tutaj problem!
Dragon nie pozwala zainstalować CCE , udało sie to po deinstalacji CIS . Niestety po uruchomieniu ponownym CIS nie mogłem rozpakować i uruchomić CCE, udało się to ponownie po deinstalacji CIS . Działający CCE przestał reagować po ponownym uruchomieniu CIS.
Wiec pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników - czy te dwa programy wykluczają jeden drugiego?
Po zatem czy one nie dublują się w skanowaniu . Czy jest sens działania CCE z programem CIS skoro korzystają z tej samej bazy aktualizacji wirusów?
Po odinstalowaniu KIS2012 przeskanowałem komputer Mawlwarebite i wykrył mi 20 aplikacji szpiegowskich, to samo uczyniłem po miesięcznym użytkowaniu CIS i jest czysto. Wiec muszę powiedzieć ze jestem z CIS zadowolony ,tym bardziej ze mniej obciąża komputer aniżeli Kasper . :slight_smile: