IPLA - złośliwe oprogramowanie ?

Co o tym myślicie? Art znaleziony w necie…

Ipla download

http://top1-1.com/wp-content/uploads/2010/12/cba-zdjecia.jpg

Zainstalowanie programu ze strony “IPLA DOWNLOAD” wiąże się automatycznie z tzw:Indywidualizacja naszego komputera , czyli :

[b]http://top1-1.com/indywidualizacja-komputera-co-to-jest/[/b]

To nic innego tylko zainstalowanie “złośliwego oprogramowania w naszym komputerze śledzącego”. Microsoft ma wiele dodatków szpiegujących prace naszego komputera . Ipla współpracuje z programem Microsoft .

Indywidualizacja komputera = inwigilacja, to tak jakby dać komuś hasło do swojego komputera. Intruz sprawdza , czy mamy legalne oprogramowanie Microsoft , sprawdza na jakie strony wchodzimy, sprawdza jakie mamy hobby i potem wykorzystuje nas do niecnych celów.Nie pozwólmy na to.
Microsoft pod pozorem UPDATE “zagląda” do naszych FILES i wynosi nasze dane do serwera Microsoft . Prywatnie nigdy nie wykonywałem “UPDATE” w moim systemie i nigdy nie miałem problemów z komputerem.
Przy dokonywaniu “update” nasz system jest coraz “cięższy” i coraz wolniejszy.

cytat jednego z internautów:
Odkryłem link do strony indywidualizacja http://www.iplay.pl/indywidualizacja.html , wybrałem sprawdź ustawienia swojego komputera – i wszystko ok.
Kliknąłem, aby dokonał indywidualizacji składników zabezpieczeń i tu pojawił się błąd :
Błąd indywidualizacji
Opis: An audio codec is needed to play this file. To determine if this codec is available to download from the Web, click Web Help.
Kod błędu: [13][4251]

Śledzenie użytkowników stało się prawdziwą żyłą złota dla wielu firm powiązanych NIE TYLKO z Microsoft .
Nie tylko programy Microsoft to robią , robią to także witryny komputerowe współpracujące z poszczególnymi wyszukiwarkami !
Narzędzia do śledzenia użytkowników stały się tak zaawansowane, że również witryny internetowe pozostawiają na komputerach użytkowników pliki mocno naruszające prywatność !
Na przykład po wizycie na witrynie MSN.com na testowym komputerze pojawił się plik z danymi dotyczącymi przewidywanego wieku użytkownika, kodu pocztowego, płci, szacowanych zarobków, stanu cywilnego, ew. posiadania dzieci i domu. Twórcą pliku jest firma Targus Information Corp. Zarówno Targus jak i Microsoft twierdza , ze “nie maja pojęcia , w jaki sposób plik z tak prywatnymi danymi został wgrany przez MSN.com.”
Najwięcej, bo 234 pliki instalowała witryna Dictionary.com. Wśród nich 223 pochodziło od firm śledzących użytkowników.

Dlatego proszę nie “UPDEJTOWAC” swoich komputerów , nie wchodzić na stronę ipla download i nie pobierać tego gówna!
Lepiej być bezpiecznym , bo licho nie śpi ! Następnego dnia można być aresztowanym przez CBA !

Co o tym myślicie?

Sporo w tym przesady graniczącej z obsesją :slight_smile:

no cóż wiele stron pobiera wiele informacji z Waszego komputera. Nie jest tajemnica , ze jak wejdziecie na jakikolwiek portal - serwer zna wasz system operacyjny,miejsce zamieszkania,ulice,kod pocztowy,wielkość monitora,zainstalowane wtyczki , pleć itp.Ipla ma złośliwe oprogramowanie,bo sprawdza autentyczność waszego Windows-a i “węszy” w waszym komputerze.
Poniżej podaje statystykę serwera dla przykładu.Zobaczcie jakie dane można tam zobaczyć:Niektóre dane zamarzałem ze względów bezpieczeństwa moich klientów.Wyobraźcie sobie , ze numer IP Waszej sąsiadki tam się znajduje a słowa kluczowe to : jak usunąć ciąże. Wtedy możecie ja szantażować,przy założeniu , ze ma męża i kochanka :slight_smile:

[attachment deleted by admin]

Jeżeli ktoś chce być bardziej anonimowym, to może zastosować Tor lub proxy. To jest jednak kwestia mentalności. Internet jest raczej do tego żeby się otwierać, a nie zamykać przed światem :slight_smile:

z tym zamykaniem i otwieraniem świata to tak rożnie. Internet to taki kosmos i rożne rzeczy mogą się wydarzyć.Władza jest w rekach Google. To jest król lew. Od jakiegoś czasu “trochę” manipuluje wynikami wyświetlania stron internetowych i “grzebie” ręcznie przy Page Rank - niewygodnych stron.
Dzisiaj zadałem pracownikowi Google pytanie na które mi nie odpowiedział:
Powiedz mi “Guglarz” co się dzieje z pieniędzmi niewypłaconymi dla reklamodawców ?
Mało się wspomina o fakcie, że Reklamodawca płaci 5 złotych za klikniecie a właściciel strony czasami tylko 0.05 groszy i jeszcze powinien się cieszyć jak dostanie te pieniądze :slight_smile:
Jest wymagany minimalny połap do wypłacenia określonej sumy pieniędzy , który trwa czasami rok albo dwa lata. W tym czasie przed samym końcem , tak jak ktoś z Google stwierdza “nieprawidłowości” i zamyka konto.
Tak bez niczego i pieniądze przepadają.
Potem to już sprawa prosta-takich kont Google zamyka kilka tysięcy miesięcznie na całym świecie. Przypuszczając , ze na każdym koncie było 100 złotych to daje sumę niewiarygodnie wysoka.A wszystko to czysto i bez podatku - na Bermudy :slight_smile: Tym zajmie się komisja antymonopolowa.
Na drugie pytanie tez nie usłyszałem odpowiedzi:
kiedyś myślałem , ze Google działa zgodnie z zasadami “FAIR PLAY”, aż do momentu jak poznałem szczegółowo zasadę działania Waszej firmy. Najgorsza jest dla mnie manipulacja wynikami wyświetlania strony i ręczne manipulowanie przy Page Rank przy stronach “niepasujących do reszty”.
Bardzo Wirtualna Polska - z page rank 5 została zdegradowana do page rank1. To był szok nie tylko dla mnie. Ilość wejść jest na razie taka sama-około 70 tys.na miesiąc. Ale jak długo? Tego jeszcze nie wiem. Sprawa trafi do sadu.

myślę , ze jest silna potrzeba uświadomić jakie jest Google. Google przegrało wiele spraw sadowych o monopol,łamanie praw autorskich,straty moralne,kopiowanie książek ,nielegalne tworzenie galerii zdjęciowych ,przegrana sprawa o G-mail , (dalej używa tej nazwy),podrabianie znaków towarowych i wiele innych spraw.