Hungarian

Nagyon sokat melóztak a héten, nem csodálnám, ha csak szimplán elfásultak volna :P. Mellesleg náluk még nincs vége a napnak és soha az életben nem adnának ki olyan bugos cuccot, ami lehúzná a tűzfalat és a nevüket. Melih - egyik itteni vezető emberke - említette, hogy hiba miatt nem tudták még kiadni, ennyi.

Meg?rkezett V?gre…!
?dv: R?n? (:WAV) :BNC (:CLP) (:TNG)

hello.
204.0.102. beta hello nekem ez a beta van amiota ezt haszn?lom egy darab k?mprogramot nem lell a keresom a g?pen .
nagyon meg vagyok el?gedve vele nem is ?rtem mi?rt ingyenes.
van m?r ujabb magyarositott verzio? azt hol lelem?

Hihetetlen ;D
let?lt?s…tesztel

Tapasztalatok:

  • K?r volt szerintem kivenni a Bez?r gombot a Kapcsolatokn?l
  • Komponens figyelőn?l eddig tele volt (r?gebbin?l), most meg ?res lett n?lam
  • Friss?t?sn?l hib?t ?r ki
  • N?ha ?tj?n m?s ablakokra ez a K?vetkező, Kor?bbi gomb, ?s semmi keresnival?ja nem lenne ott.
  • N?vjegyn?l m?g mindig nem jav?tott?k a pontot (k?p csatolva)

Javaslat (rem?lem Ark eml?ti majd nekik :smiley:
Akt?vit?s - Kapcsolatokn?l j? lehetne egy Scrolloz?s (ki/be) , NOD-n?l is van ilyen, ilyenkor nem maradok le mindenről, ha k?zben n?zni szeretn?m miket scannelt.

[attachment deleted by admin]

Uh… ez a f?rum upgrade… Egy r?szről k?rdezem, hogy n?latok is elmentek az ?kezetes karakterek v?ndor ?tra, vagy ez csak szoc. probl?ma n?lam?

Pontot m?g nem jav?tott?k, nem tudom hogy rakt?k oda am?gy :).
HTML export sem műxik m?g idegen nyelvek al?l.
Komponens figyelő szerint?k j?l műxik, csak haszn?lni kell a Friss?t gombot.
A friss?t?s keres?si hiba csak ?tmeneti.

Ezt a scrollt lehet, hogy csak sim?n nem ?rtem. K?rlek ?rd k?rbe, most nem esik le, hogy pontosan mit szeretn?l viszont l?tni.

J? h?tv?g?t mindenkinek!

Arki

sajnos mindenkinel ez van, megprobalok ekezet nelkul irni.

Lehetne egy Scroll gomb valahol azon a reszen (alapbol be lenne kapcsolva), mert peldaul most is, amikor sok ki-be forgalom van egyes programoknal, mindig gorgeti lefele, igy eleg problemas neha megnezni.

Ha meg kikapcsolnad akkor nem gorgetne le, hanem neked kellene manualisan a jobb oldali gorgetosavval. Nem tudom, igy ertheto?

Sziasztok
?n is kiprob?ltam a Comodo tűzfalat, eddig az Agnitum Outpost Firewall 4. hunt haszn?ltam.
Csak azt nem ?rtem hogyon lehet az hogy mind a kett? tűzfal egyform?n szerepelt a Pc Flank tűzfal
teszten Pl: Quick test,Stealth test,Browser test,Trojan test,Advenced port scenner,Exploits test,t?k ugyan azt az erdm?nyt ?rt?k el Ami a Comodo mellett sz?l esetleg az hogy nem lassitja annyira a netet mint az Agnitum legal?bbis r?szemr?l. Amugy meg mindenki d?ntse el kinek mi a j? (:WIN)

Hi!

OFF:

A COMODO Antivirus-rol mit lehet tudni? l?tom, hogy meg beta allapotban van. Mikorra varhato vegleges verzio? A t?bbi “nagy” antivirus mellett meg fogja allni a helyet? Hatekony?

Sorry az off miatt.

ON:

Sajna a szimpla online tesztek (amugy a comodo is ajanl ketto tesztet) ma mar csak altalanossagban mutatjak meg, hogy egy tuzfal mennyire jo/rossz. Pl. dll injekcios technikat alkalmazo trojaihoz hozza sem tudnak szagolni (ismereteim szerint ;)).

Velemenyem szerint mindenki olyan tuzfalat kell hasznaljon, amivel legjobban/legkenyelmesebben/neki tetszoen tud foglalkozni. Alapvetoen fontos, hogy jo legyen a tudasa - az altalad emlitett outpost tűzfal? is nagyon j? -, egyszeruen tud kezelni/megerteni, s talan erdemes a penztarcat is megnezni. Itt a comodo-nak szinte behozhatatlan elonye van - mivel ingyenes -, de sokan a jetico tuzfalat is ajanljak (en probaltam, de nekem nem mukodott jol).
Roviden: dontse el mindenki (:KWL)

Ez nem off, ez a Magyaron-on bel?l egy kutyul?k :P. Az antiv?rus m?g egyelőre egy Achilles-sarok, ?n szem?ly szerint ritk?n aj?nlom. Egyelőre a versenyt?rsak sim?n lenyomj?k, tal?n a v?gleges 2.0 hoz valami j? v?ltoz?st. C?gekn?l most is ?rdemes lehet haszn?lni 1-1 g?pen, meg otthon is műk?dik, de az 1.0-nak m?g vannak gyerekes dolgai. A sebess?ge az elsősz?m? gyeng?je.

Telleg nem off volt. ;D Csak azt hidtem, hogy a firewall topikja ez. No mind 1, akkor azt kernem, hogy valaki magyarzazza el roviden, tomoren, hogy mire jo a trusted zone? Illetve nem tom hogy a comodon?l van e internet zone,(zone alarm van most n?lam, abban van) m?g nem tettem fel. Szal melyik mire jo, melyiket mire es hogyan kell hasznalni? Thx előre is!

Ha magyar nyelven van, akkor az megbizhato zona :D. Mintha azt mondanad a computer altal vezerelt szuper-szobadnak, hogy rajtam kivul a gyerekek es a csalad tobbi tagja is szabadon jarkalhat a hazban, engedd oket is be a szombamba. Kulonben, a sajat szobadba nem engedne be.

NEM KAPTAM v?laszt 2.4.2.102 beta enn?l van m?r ujabb kiad?s ami magyarositott?

1 napja jelent meg:

2.4

http://download.comodo.com/cpf/download/setups/release/languages/CFP_Setup_English_Hungarian_2.4.16.174.exe

De comodo.com fooldalarol is elerheted, downloads -ok kozott. A nyelvnel meg valaszd ki a Hungarian-t.

Sziasztok!
Magyar nyelv? sugot nem csinaltak hozza?
Az svchost. exe-t lehet engedelyezni? Csak azert mert allandoan jon a felugro ablak hogy menne ide-oda.
?dv: r?n?

Arkangyal csinalja/csinalta a forditast.

De lehet valami gond volt/vagy csak lustak voltak, es nem raktak bele a sugot. Pedig elkeszult a forditassal :frowning:

svshost.exe-t a windows/system32 konyvtarban talalod, ha felveszed Allkalmazasok-nal, es blokkolod, akkor nem fog tobbet zaklatni ;D

Szevasztok!
Ez az svchost.exe dolog nem okés mert ha az alkalmazasoknal blokkolom akkor a kovetkezo restart utan a nod32 nem tud frissiteni es azt irja ki hogy nem sikerult a szerverrel kapcsolatba lepni. Raadasul a restart utan egybol feljon az ablak hogy az svchost.exe akar valamit…!
?dv: Rono

Beta sugom van, amibe meg vannak mar javitott hibak: CPF_Help_Hungarian_BETA.zip (3,1 MB).

Annyit egyszer emlitettek, hogy kesobb elerheto lesz a frissiteseknel, csak elotte kuldenek meg vmi. anyagot. Mivel azt meg nem kuldtek, gondolom ezert nem erheto el. Uj hirem meg nincs.

Az svchost.exe alapvetoen KELL. Ne tiltsd :).

Megoldódott a ping problémám, az ICMP Details-nél Echo Req kell ;D

ujjzol

Annyit irtak, hogy 2.3-rol nem lehet konkret 2.4-es magyar frissites vegrehajtani :(. Szedd le az addonokat, nem kell hozza ujrainditas (csak tuzfal ujrainditas): http://download.comodo.com/cpf/download/setups/release/addons/CFP_Setup_Addon_Hungarian_2.4.16.174.exe