Hungarian

Hey, can you open a Hungarian topic as well, please? I’d also need the followings:
possibility for a translate;
ad logos for firewall for home pages;

Thanks in advance!

Ark

Bátran lehet ide írni magyar nyelven!

Sziasztok!

Én igazából tanácsot szeretnék kérni tőletek. Nem túl régóta van netem aztán most kezdek ismerkedni különböző dolgokkal,fogalmakkal… Ez a tűzfal téma még teljesen kínai nekem. A 2.4.2.102 Beta Comodo van a gépemen. Sajnos az általatok használt kifejezések még elég érthetelennek tűnnek számomra. Mi az amit első lépésben tenni kell egy ilyen tűzfal beállításakor? Vagy inkább ne is piszkáljak hozzá? Szívesen várom bárkinek a segítségét és tanácsát…Előre is köszi.

Én például mindig bezárom a system és az svchost kimenőket a Kapcsolatoknál :slight_smile:

Portok beállításához itt van egy leírás, ez alapján kicsit átláthatóbb lesz remélem másoknak.
http://bcdc.dccafe.org/BCDC/Pages/faq.asp?mode=question&p=6&q=34

Hello!

Az miért lehet, hogy ha fut comodo és belső hálóról FTP-vel tölt le valaki tőlem, akkor 40% körül ingadozik a procihasználat és a szokásos 8 mega helyett csak 1-3 megával megy a dolog?

Ha akár a letöltés közben kilövöm comodo-t visszaáll minden. Hmm?

Előre is thx,
TG

UI: amúgy király a program!

Hali TG,

Próbáltad már megbízható zónához hozzáadni és a visszakeresés opciókat kikapcsolni?

Ark

Ezeket hol találom?
Azt a gépet kellene megb. zónához adnom, ahonnan töltenek rólam?

Security/Define a new trusted network

más…

lesz már 2.4-es végleges verzió?

mára igérték, nem?

üdv!

Egy kis helpet kérnék én is.

Kezdő vagyok a témában (tűzfal).

Most akarom újrarakni a winfost, a tűzfalat mikor érdemes felrakni (telepités után vagy ha már fegörcsöltem rá a progikat)?

ftp szerverhez milyen szabájok kellenek hogy menjen rendesen? Bejelentkeznni be lehet rá, de a listát már nem tölti le.

18.-ára lett kitűzve az új időpont, szerintem akkor tényleg ki is adják.

A tűzfalat érdemes elsőnek felrakni + gépet újraindítani, csak utána vírusírtót, stb.

Mikor azt akarjátok megtudni, hogy milyen szabályok kellenek és tűzfal probléma lehet, akkor a naplót kell megnézni először. Az úgy is beszámol róla, hogy mi volt blokkolva :).

Azt írtad, hogy belső hálóról (192.168.1.1-192.168.255.255) töltenek, így a megbízható zóna varázslóval elvileg ezt simán megcsinálhatod. Az gyakorlottaknak való misc’ opcióknál találsz visszakeresési funkciókat.

Üdv!

Remélem tényleg kijön 18-án a végleges 2.4-es verzió! :slight_smile: Ja igen, gratulálok és egyben szeretném megköszönni is a myagarítást! :slight_smile: (S)

Köszi, bízom benne (:WIN)!

Hi! a 2.4 az már magyarul fog megjelenni? És a nyelvi fájl az külön lesz, vagy már benne a programban?

Nem tudok 100%-os választ adni. Ami most előttünk van, arról valószínűleg te is tudsz: félig angol/magyar telepítő és magyar nyelvű program. Előfordulhat - mivel léteznek ún. “addon”-ok -, hogy letölthető lesz külön nyelvi “addon”-ként. Szerintem választható lesz a félig-magyaros letöltés.

Értem. Oks. Hú de várom már, hogy megszabaduljak a zone alarmtól. ;D

Üdv mindenkinek!

Én ez A legtöbb otthoni tűzfal semmit sem ér - HWSW miatt váltottam a Comodo-ra, előtte Kerio volt :slight_smile:
Remélem reggelre meglesz az új verzió… :THNK

ujjzol

Látom Ark online vagy. Vannak hírek…? :BNC

ujjzol

Még nincs, de időeltolódás miatt náluk csak most van normális élet :stuck_out_tongue:

Ok, köszi a választ. Majd figyelek! ::slight_smile:
Had kérdezek témában is :slight_smile: Nem jöttem még rá, h hol/hogy tudom engedélyezni, h pingethető legyek. Ebben tudnál segíteni? Aztán lehet, h tök 1értelmű és az orrom előtt van ;D
Köszi!

ujjzol

Ez a 2.4-es se jön már ki :frowning:

Már amcsiban is vége a munkaidőnek úgyhogy valószinűleg ez a dátum is ugrott. Ki tudja meddig megy még a dátumtologatás. Remélem hamar összekapják magukat…!
Üdv: Rönó
(:AGY) :THNK