Hiányzó system tray ikon és nem megjelenő GUI

Sziasztok, nekem a topic címében szereplő gondom van, ami már az összes 3.x beta firewallnál rendszeresen előfordul. Win Vista X64-t használok (temészetesen az x64-s comodot tettem fel), Busines és volt már Ultimate is (mind2 eredeti), és miután felrakoma comodot az óra mellett nem jelenik meg a kis ikon, és kézzel indításnál sem történik semmi sem. A feladat kezelő szerint is fut a cpf.exe, tűzfal nézi is a progikat, hálózatot, kérdez is, csak épp a GUI-t vagyok képtelen elindítani. Ergó nem tudok szabályokat definiálni, hálózatot állítani. (:AGY)
A felhasználó ellenőrzést Vistában kinyomtam.
Ha valaki tudja a megoldást, kérem írjon.

Melyik verziót használod?
Múlt hét pénteken adtak ki egy újabb bétát, uninstalláld a mostanit, a registry-t takarítsd ki, és telepítsd föl az újat https://forums.comodo.com/cfp_beta_corner/announcement_comodo_firewall_pro_3010238_beta_released-t14003.0.html

Szia. Az utolsó 2 beta-t próbáltam, és mind2-nél ugyen ez a hiba. Most Vista Busines van fent, teljessen friss install (összes frissítéssel), és rögtön a pénteki kiadást tettem rá. Más tűzfalat, a winfosét kivéve nem használtam. De azt kikapcsoltam mielőtt feltettema Comodo-t.

Sajnos nincs vistám, nem találkoztam még ilyennel XP-n sem, ráadásul én a 2.4-es verziót használom.
Talán Arkangyal tud segíteni, ő mintha vistán használná a 3.0-t.
De akár az angol fejlesztői részlegen is érdeklődhetsz, ha tudsz angolul.

Hát annyit tudok, hogy megértsenek, majd ha lesz kis időm megírom oda is. Kár hogy magyarok nem foglalkoznak vele komolyabban…

Hali!

XP-nél láttam ilyen jellegű problémát, de az operációs rendszer hiba tudomásom szerint: kijelentkezel és vissza vagy feladatkezelőben kilövöd az explorer.exe-t és újra elindítod (ekkor talán szintén megjelenhet az ikon). Vista-t még nem tudok most nézni, talán később lesz időm rá.

Arki

Üdv!

Nah újra tettem az utolsó beta-t és bekapcsoltam a Deffens+ opciót a végén, és most tőkéletesen működik (nem merem leszedni és újra tenni Deffens+ nélkül). Azóta 4x indítottam újra a gépet, és mindig megvolt a tray ikon, minden tökéletesen megy. Remélem hogy továbbra is így marad, és akkor minden lismerésem a fejlesztőknek mert nagyon sok programot ismer magától, torrentet sem kelett álíltgatni. Hajrááá!!! :BNC