Geekbuddy Türkçe Beta'yı kimler test etmek ister

Artık Geekbuddy Türkçe konuşuyor, bunun için eğitimler ve altyapı tamamlanmak üzeredir.

2 Hafta içerisinde Geekbuddy’nin Türkçe dil seçeneğiyle de devam ettireceği hizmet için Comodo Forum üzerinde ürünleri takip eden gönüllü Comodo Fanlarını da testlere dahil etmek isteriz.

Konuyla ilgilenen arkadaşlar lütfen ilgili arkadaşlarımızin kendılerine ulaşabilmeleri için konuyu cevaplasın.

Merhabalar.

Konuyla ilgiilenmekteyim. Seve seve yardımcı olabilirim.

olur bende yardım etmek isterim.bilgisayar firmam var . günde beş altı kişye comodo free kuruyorum ve anlatıyorum.

Merhaba hulusi ,

Bu konu daha önceleri yönetime bildirilmişti ama henüz bir gelişme olmamıştı.Bununla ilgili resmi bir açıklama duymadım ? Comodo tarafından resmi bir açıklama gelmeden bu tarz duyurularda bulunmamak gerekir.

İyi Günler,

Kruis
Malware Researcher Group

Sayın Kruis,

28 Kasım - 5 Aralık tarihleri arasında Geekbuddy Türkçe destek opsiyonu live testte olacaktır. Test grubuna özel verilecek erişim bilgileri ile bunun sağlanması planlanmaktadır.

Türkçe Operasyon- Resmi Duyurusu niteliğinde dikkate alabilirsiniz.

Ben de test edebilirim.

Şimdiden hayırlı olsun. Bu akşam denediğim kadarıyla sistem gayet güzel işliyor. Sistemimden dolayı oluşan bağlantı kopmalarına rağmen sabırla yardımcı olan teknik destek ekibindeki Yakup Bey’e buradan da teşekkür ederim ;D.