Comodo Time Machine brak wsparcia

Witam czy firma Comodo przestała już rozwijać Comodo Time Machine na stronie widziałem ostania aktualizację z 26 czerwca 2010

Jak na razie tak.
Windows 8 ma mieć coś podobnego, więc mogą porzucić ten produkt.

Zaskoczony jestem, szkoda ze aplikacja przestała być wspierana bo bardzo jest przydatna. Nie znalazłem nic podobnego do CTM. Chyba że kolega zna jakąś podobną aplikację innej firmy.
A co do Windows 8 to też mnie zaskoczyłeś na bieżąco szukam informacji o tym systemie i nie napotkałem się na nic takiego.

A mnie się zdaje, że przywracanie systemu (czyli coś podobnego) jest już dostępne od Windows Millennium Edition.
Nie wiem dlaczego jako moderator forum Comodo wprowadzasz użytkowników świadomie w błąd.
Gdyż tajemnicą poliszynela jest to, że firma Comodo nabyła nielegalnie kod źródłowy programu Rollback RX i udostępniła go jako Comodo Time Machine.
Firma Horizon DataSys wystąpiła na drogę prawną w tej sprawie i to jest powód dlaczego Comodo nie rozwija Time Machine a nie jakieś bredzenie o Windows 8.

Wybacz mi, ale ja przedstawiam oficjalne stanowisko Comodo.
Z związku z tym, że Windows najnowszy ma mieć udoskonaloną taką funkcję nie będzie sensu tego rozwijać - to są wypowiedzi personelu w przeciwieństwie do Twoich słów.
Prosimy o poparcie tego jakimś linkiem czy innym rzeczowym dowodem.

Barnaba, odpowiedź na Twoje “potwierdzone” info : https://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-ctm/save-comodo-time-machine-poll-to-keep-it-alive-t71072.0.html;msg519059#msg519059