Comodo Internet Security Pro na rok za darmo

na stronie Comodo można znaleźć informację o darmowej ver. Comodo Internet Security Pro

nie wiem dokładnie na jak jest z licencją czy rok od zainstalowania czy rok od dziś

Link do programu

Ten temat już jest na forum ogólnym. :wink:

https://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-cis/cis-pro-new-package-free-for-1-year-t72250.0.html

A skoro to instalator to jest na rok od momentu instalacji. Chyba, że gadam głupoty to Morphiusz niech to wyprostuje.

nie każdy zagląda do ogólnego forum, dlatego dałem link do pliku

a co do licencji to jeśli od instalacji to po roku można zrobić reinstalację programu i znów można mieć ver. pro

uważam że licencja jest na rok od dziś, lub jst ograniczony czas aktywacji programu, czyli za m-c można już nie aktywować programu.

Nie wiem moze się myle ale czy nie jest tak że podczas instalacji generujemy kod dostępu do poduktu który może byc uzyty tylko i wyłącznie jeden raz ? I od wygenerowania kodu i po jego aktywacji mamy rok zabawy z COMODO PRO …

Myślę, ze licencja liczona jest od instalacji, klucza nie da się “wydobyć” z instalatora przed instalacją.
Nie trzeba nic wpisywać itd… wystarczy zainstalować.

Ale bez rewelacji:

osobiście nie instalowałem PRO, możecie opisać jakie są różnice między Free Version a PRO?
skin/wygląd ten sam? może jakieś dodatkowe opcje?? nie wiem czy instalować, Morphiusz pewnie też na Free Version siedzi…